Petradvorakova2 Petradvorakova2 komentáře u knih

Houslistka z Berlína Houslistka z Berlína Ronald H. Balson

Dnesnim dnem jsem docetla tuto knihu a Jedním slovem NADHERA. Krásné zpracováno. Přes 400 stránek krásného čtení, které se četlo samo. Velmi dojemný příběh, který sice má krutou minulost ale na konci je vše v pořádku. Velmi doporučuji.

23.01.2024 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Zbožňuji Patrika Hartla a jeho knížky. Hodně dobrý nápad psaní ze dvou pohledů. Doporučuji

14.01.2024 5 z 5

Dítě z Osvětimi Dítě z Osvětimi Lily Graham

Mám ráda tento typ historie. Je to prostě tema, které mě zajímá. Tuto knizku jsem si půjčila v knihovně a přečetla za jeden den. Nedovedla jsem se odtrhnout od děje. Dej mě naplno pohltil. Krásné napsáno i v nehezke době krásný i když smutný příběh. Mám 1,5 ročního chlapečka a chvílemi jsem se tam divili. Za mě rozhodně doporučuji

14.01.2024 5 z 5

Dokud neustane vlnobití Dokud neustane vlnobití Kristina Janů

Co napsat ? Dokonale božsky napsaná knížka. Hltala jsem tuto knížku od začátku do konce. Za dva dny jsem ji přečetla s úžasem, protože toto je knížka TOP. Dotkla se mě jako osoby, asi jsem se tam i našla a viděla samu sebe. Děkuji PANÍ SPISOVATELCE - dokonalá knížka

Moje doporučení 10 z 10

09.01.2024 5 z 5

Kráska přichází Kráska přichází Adriana Šindelářová

Knížku jsem četla ve vlaku. Jela jsem docela dlouhou dobu a jsem za to ráda, protože jsem tuto knížku přečetla na jeden nádech. Ne že by mě Egypt moc zajímal ale strašně hezky napsaná knížka. Dobře se to čte a je to velice zajímavé. Od začátku jsem potřebovala vědět jak se to celé zamotá a jak to nakonec všechno dopadne. Děkuji za tuto knížku

20.06.2018 5 z 5