Kráska přichází

Už jako malá se rozhodla zasvětit celý svůj život tajům starověkého Egypta. Fascinovaly ji ty ohromné, nádherné chrámy tyčící se hrdě k nebi, prazvláštní písmo a příběhy faraonů podmaňující si velkou část z tehdy známého světa. Příběhy, které byly už tak vzdálené a pohřbené tisíciletou historií, a přece se v její mysli odehrávaly, jako by se zrovna udály. Prostě věděla, že má Egypt napsaný v osudu. Netušila však, jak moc....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376532/big_kraska-prichazi-JcD-376532.jpg 4.426

Kniha Kráska přichází

JanaHr

Velmi čtivě napsaná knížka, krásně plynoucí příběh. Autorka zvládla úžasně propojit naší současnost s historií starého Egypta.
Doufám, že bude v psaní pokračovat .

happy-smile
19.05.2021

Byla jsem velmi překvapená, že jde o autorčinu prvotninu. Řemeslně to bylo velmi dobře zvládnuté. Co se týká příběhu, tak ten moc pěkně plynul a já jsem si tu pohodu vyloženě užila. Možná jsem ovlivněná tím, že jsem trochu zatížená na starověký Egypt, i tak si ale myslím, že jako oddychovku to můžu s klidem doporučit.

Nephthys
09.09.2020

Jak už tu bylo řečeno, velmi dobře se kniha četla. Sice to i pro mě bylo předvídatelné, ale ani tak mě to neodradilo od dalšího čtení. Upřímně jsem mnoho neočekávala, ale o to víc jsem mile překvapena.

luculi
30.05.2020

Příběh zasazený do starověkého Egypta, pěkně promyšlený i zpracovaný, s určitým využitím sci-fi žánru. Za mě překvapení, příjemné čtení a spokojenost.

Irsaf
30.07.2019

Moc hezky napsáno...
Sice předvídatelný, ale hezký...
Autorka mile překvapila...

PetraN17
30.07.2019

Četla jsem za sebou několik knih na toto téma, tato byla první z nich a líbila se mi nejvíc.

Katte192
30.04.2019

Milé, čtivé, oddechové na jedno odpoledne. Konec má u mě body k dobru! :))

certik003
26.03.2019

Příjemné oddychové čtené, na kterém se mi nejvíc líbilo vyprávění o životě ve starověkém Egyptě. Jenom bylo překvapivé, že odbornice na toto období netuší, co bude následovat. Ale naštěstí mi to až tak nevadilo a nezkazilo dobrý dojem z knížky.