Kráska přichází

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Už jako malá se rozhodla zasvětit celý svůj život tajům starověkého Egypta. Fascinovaly ji ty ohromné, nádherné chrámy tyčící se hrdě k nebi, prazvláštní písmo a příběhy faraonů podmaňující si velkou část z tehdy známého světa. Příběhy, které byly už tak vzdálené a pohřbené tisíciletou historií, a přece se v její mysli odehrávaly, jako by se zrovna udály. Prostě věděla, že má Egypt napsaný v osudu. Netušila však, jak moc....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376532/kraska-prichazi-JcD-376532.jpg 4.320
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Literární strom
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (15)

Kniha Kráska přichází

Přidat komentář
luculi
30. května

Příběh zasazený do starověkého Egypta, pěkně promyšlený i zpracovaný, s určitým využitím sci-fi žánru. Za mě překvapení, příjemné čtení a spokojenost.

Irsaf
30.07.2019

Moc hezky napsáno...
Sice předvídatelný, ale hezký...
Autorka mile překvapila...


PetraN17
30.07.2019

Četla jsem za sebou několik knih na toto téma, tato byla první z nich a líbila se mi nejvíc.

Katte192
30.04.2019

Milé, čtivé, oddechové na jedno odpoledne. Konec má u mě body k dobru! :))

certik003
26.03.2019

Příjemné oddychové čtené, na kterém se mi nejvíc líbilo vyprávění o životě ve starověkém Egyptě. Jenom bylo překvapivé, že odbornice na toto období netuší, co bude následovat. Ale naštěstí mi to až tak nevadilo a nezkazilo dobrý dojem z knížky.

TKnera
16.12.2018

Pro mne jedna z mála knih, které člověk přečte jedním dechem. Z každé stránky na mne dýchá autorčino nadšení starověkým Egyptem. A za sebe říkám, že už teď se těším na další literární počin. :)

Bobina74
25.11.2018

Zkoušela jsem něco nového....a nějak mi to nebylo...Asi mi vadilo to přenesení do Egypta ( science fiction?? - a to není můj šálek kávy.)
P.s. ale autorka píše zajímavě a uvidíme...

silvies
14.08.2018

Ačkoliv se mi knížka dostala do rukou víceméně náhodou a pravděpodobně bych po příběhu s podobnou tematikou, a navíc od českého autora, nikdy sama nepátrala, rozhodně nelituji času, který jsem jejím čtením strávila.
Takřka okamžitě jsem byla vtažena do děje a nedokázala se od něj odtrhnout dřív, než jsem příběh dočetla až do konce. Dobrodružství, které hlavní hrdinka prožívá, vás zkrátka nutí otáčet stránku za stránkou v napjatém očekávání, co se asi stane dál a jak to nakonec celé dopadne.
Překvapením pro mne bylo nejenom nadšení, které ve mně kniha vyvolala, ale i zjištění, že se jedná o prvotinu mladé autorky, jejíž talent nám, doufám, nabídne v budoucnu další skvělé počiny. Knihu vřele doporučuji nejen všem fanouškům starověkého Egypta, ale i lidem, kteří jsou tímto tématem stejně jako já naprosto nepolíbení.

1

Doporučujeme

Léto, kdy jsem zkrásněla
Léto, kdy jsem zkrásněla
Těžká noc
Těžká noc
Utrhnout se ze řetězu
Utrhnout se ze řetězu
Houbařka
Houbařka

Autor knihy

Kniha Kráska přichází je v

Přečtených22x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených4x
Knihotéce28x
Chystám se číst13x
Chci si koupit2x