Petra024 Petra024 komentáře u knih

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Druhé pokračování je lepší než první díl trilogie. Příběh o tom jak se Katniss musí vrátit  zpět do her se svým společníkem Peetou je neuvěřitelný. Když Katniss zničí arénu a ztratí svého Peetu uvědomí si že válka teprve začíná. Všem DOPORUČUJI!!!!

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Krásný příběh o tom jak se Katniss obětuje za svojí sestru Prim která musí do Hladových her. Katniss která bojuje se všemi možnými nástrahami a snaží se přežít se dokáže zakoukat i do svého společníka z dvanáctého kraje Peety. Určitě doporučuji těm co milují tenhle styl scifi a romantiky. DOPORUČUJI!!!!

26.10.2017 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Padesát odstínů šedi z pohledu Christiana Greye. Bože můj tak se mi to líbilo. Nahlédnout do hlavy i druhé polovičce je úžasný. Co si myslí. Co se děje v něm samém. Jak to zvládal po rozchodu s Anastasií. Úžasný!!! Už se těším na pokračování Darker. DOPORUČUJI!!!!

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Pokračování z pohledu Adama se mi líbilo jen drobet lepší byl první díl. Na začátku jsem myslela že to zabalím ale potom to bylo krásné.

26.10.2017 3 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Knížku jsem přečetla za tři dny. Byla velmi dojemná a zajímavá jak to s Miou všechno dopadne a jak to bude s ní a Adamem. Jestli odejde nebo ne? Už se nemůžu dočkat až si přečtu pokračování. Užasná doporučuji!!!

26.10.2017 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Poslední díl krásného příběhu Christiana a Anastasie. Když se zbavili jeho bývalé "přítelkyně" Leily přišel další problém a to její šéf Jack Hyde. Po svatbě Christiana a Anastasie přišel útok na jeho firmu, nepodaření únos Anastasie a nakonec únos jeho sestry Mii kterou se podařilo Anně zachránit. Konec příběhu kdy Christian a Anastasie vychovávají své děti v jejich novém domé je krásný. U konce jsem dokonce i brečela. DOPORUČUJI!!!!

26.10.2017 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Knížka se mi četla rychle. Pokračování příběhu miliardáře Christiana a studentky Anastasie byl rozchod krokem pro Christiana aby jsi uvědomil jak je pro něj Anastasie důležitá. Když se k němu Anastasie vrátila Christian se ji více otevíral a také vyšla jeho minulost na povrch . K tomu se přidal její problém a tím byl její šéf. Konec byl krásný zakončení druhého dílu trilogie. DOPORUČUJI!!!!

26.10.2017 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knížku jsem přečetla rychle. Příběh Miliardáře Christiana a studentky Anastasie byl krásný. Nemohla jsem se odpoutat. To co s ním zažila když ho poznala by si každá mohla jen přát : vyhlídkový let, let Charliem Tangem nad Seattlem nebo to že se k ní choval jinak než k ostatním. To co se stalo ke konci... bylo mi ji tak líto. Už se těším na pokračování potřebuju rychle vědět co se mezi nimi stane dál. DOPORUČUJI!!!

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Nádherná, dojemná knížka. Bohužel jsem tuhle nemoc co má Hazel v rodině prožila a vím jak to dopadá proto jsem celou knížku probrečela a také film. Hazel mi bylo hrozně líto co se stalo. Ale největší její opora ji byla rodina a kamarád. Knižku jsem dostala od kamarádky a jsem ráda že jsem si přečetla.