Petard Petard komentáře u knih

Miluj ma navždy Miluj ma navždy Katarína Gillerová

Toto je první knížka, kterou jsem od paní Gillerové četla. Dle toho, že se autorce přezdívá slovenská Danielle Steelová a také kvůli názvu knihy jsem se čtení trochu obávala. Čekala jsem jakousi "slaďárnu". Musím říct, že mě ovšem velmi mile překvapila a od té doby nedám na knihy této autorky dopustit.

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

Tato knížka od Lenky Lanczové (jak tak pátrám v paměti, tak snad jediná!) byla pro mě trošku zklamáním ... čtivá je určitě, s tím souhlasím, ale začátek knihy mě odrazoval a neseděl tím, jak bylo vše jakoby dokonalé, pohádkové, bez chybičky...

04.01.2015

Zabudni na minulosť Zabudni na minulosť Katarína Gillerová

Opět mi nezbývá než chválit, chválit, chválit. Pěkné čtení, takové ze života

Čistá láska Čistá láska Jana Benková

První kniha této autorky, kterou jsem četla. Příběh byl pro mě nezajímavý. Bylo to opravdu oddychové čtení.

15.02.2018

V hnízdě kolibříka V hnízdě kolibříka Ana M.

Kniha se čte sama, je to takové oddychové čtení, u kterého čtenář nemusí tolik přemýšlet, dávat si věci do souvislostí apod. Děj jako takový mě až tak nezaujal. Obávala jsem se toho, že autorka bude chtít nějakým způsobem napodobit Padesát odstínů šedi ... kladně hodnotím zápletku na konci knížky, to bylo poměrně napínavé. I přes mou kritiku jsem dala šanci Desateru přikázání pro Veverku a objednala ji, tak jsem zvědavá.

Záhada zadnej izby Záhada zadnej izby Katarína Gillerová

Fajnová knížka, místy napínavá, líbila se mi

Neodchádzaj Neodchádzaj Katarína Gillerová

Právě jsem dočetla a musím říct, že paní Gillerová opět nezklamala :) Moc pěkná knížka.