Čistá láska

Líza, majiteľka malej cukrárne v Dedinke pri Bratislave, chce svoj podnik udržať nad vodou, a tak si musí nájsť ďalšie zamestnanie v hlavnom meste. Vykašle sa na svojho nápadníka Patrika a až po uši sa zamiluje do svojho sexi šéfa - biznismena Romana, napriek tomu, že práve ona je tou, cez ktorú prechádzajú telefonáty jeho početných mileniek. Líza si s ním vychutnáva najlepší sex v živote a verí, že Roman jej otvorí svoje srdce a urobí z nej tú najšťastnejšiu ženu pod slnkom. Zaľúbená, s hlavou vysoko v oblakoch však netuší, koľko šokujúcich udalostí jej osud, ale aj zbožňovaný Roman pripravia......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/157260/cista-laska-157260.jpg 3.441

Kniha Čistá láska

AndreaP.
17.05.2020

Taková oddechovka pro jedno deštivé odpoledne. Neurazí, ani nenadchne, hlavní hrdinka mi lezla na nervy, chovala se jak puberťák. Velké plus ale za prostředí cukrárny a recepty na závěr.

Ála1968
02.04.2020

Stále jsem čekala,že přijde něco u čeho řeknu wau....super.Nic takového se nedostavilo.Bohužel.Byl to jednoduchý příběh,stále o tom samém a v polovině knihy už unavující.Dvě hvězdičky za recepty nakonec.

alnahu
10.07.2019

Příběh dvou sester Lízy Matyldy ,které jsou si po smrti rodičů velmi blízké a proto jim velmi záleží na rodinném podniku -cukrárny s názvem Lízátko.I když jejich cukrárna prosperuje, mají určité problémy.Líza si proto najde práci,aby stihla i práci v cukrárně.Začne pracovat,jako asistentka ředitele ,který je velký záletník a jí se před ním podlamují kolena a bezhlavě se do něj zamiluje.Příjemná oddechovka-na konci knihy najdeme pár receptů na různé zákusky ,které se vyráběly v cukrárně Lízátko.

mariela.elish
28.04.2019

Skvelé čítanie. Oddychovka k dovolenke :)
Plus príloha receptov. :) Naozaj zážitkové čítanie miestami... zhltla som ju veľmi rýchlo.

Ivuska1988
09.07.2018

Nenáročná oddechová kniha, kterou jsem přečetla za jedno deštivé odpoledne.
Je to druhá kniha od této autorky, co jsem četla a určitě si přečtu i její další příběhy.
Příběh nás vezme na jednu slovenskou vesnici, kde žijí dvě sestry, co zdědily po svých rodičích cukrárnu. Jenže cukrárna nevydělává jak by měla a tak se jedna ze sester že si najde práci.
Práci získá a pracuje jako sekretářka ředitele. A jak už to bývá naše hlavní hrdinka se zamiluje do svého ředitele, pohledného Romana, ten využije příležitosti a začne hrát jednu špinavou a nebezpečnou hru. Jak tohle dopadne?

Po dočtení příběhu, na konci najdeme pár receptů na ty sladké, dobré dortíky. Což je paráda a nemusíme závidět, ale můžeme si je upéci podobně jako pekly v příběhu.

Varování: Při čtení této knihy doporučuji nebýt hladový :D a ti co milují sladké jako já, dávejte pozor ať Vám netečou sliny ze všech těch dobrot na knížku :D

Knihu vřele doporučuji.

cori
02.05.2018

Vyprávěnka o cukrářce zamilované do namachrovaného promiskuitního ředitele světa. Nebohá zaslepená dívka má však naštěstí chápající sestru a vševědoucí pošťačku. Recepty vkládané do vyprávění jsem přeskakovala. Kdybych chtěla péct zákusky, půjčím si kuchařku.

Petard
15.02.2018

První kniha této autorky, kterou jsem četla. Příběh byl pro mě nezajímavý. Bylo to opravdu oddychové čtení.

Allla9
11.01.2018

Knížka mě nezaujala, příliš povrchní. Vybrala jsem si ji do čtenářské výzvy, ale dám si od autorky delší pauzu.