Pavlačinka Pavlačinka komentáře u knih

Strážce Strážce Nicholas Sparks

Ze začátku krásná romanťárna, která se zdá být dost jasná.. Potom ale vezme děj nečekaný obrat a knížka se změní v detektivku. Konec je (jako vždy u tohoto autora) nejasný do poslední stránky! Další povedená kniha, kterou neodložíte, dokud ji nedočtete! :-)

15.09.2014 5 z 5

Kraťasy  a lidé pro lidi Kraťasy a lidé pro lidi Jindřich Kraus

Kupa krátkých povídek ze života.. Některé jsou opravdu povedené, jiné průměrné... Ale zas od této knížky můžete kdykoliv odejít, vhodná na cesty do práce...

10.09.2014 2 z 5

Svatba Svatba Nicholas Sparks

Sparks opět nezklamal a i když se na začátku dalo něco tušit, v průběhu knížky vás ovládl úplně jinými pocity, takže závěr byl jako vždy úžasný a nečekaný!

24.08.2014 5 z 5

Nové povídky Nové povídky Zdeněk Svěrák

Super povídky psané Svěrákovým stylem. I obyčejné věci ze života se dají zapsat zábavnou formou, nejlepší byla povídka Nákup! :-)

14.08.2014 4 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Pohodová oddychovka, co se dá zvládnout na jeden zátah.. Romantický příběh na konci vygraduje a nenechá jedno oko suché :-)

28.07.2014 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Úžasná knížka, kterou když začnete číst, tak ji neodložíte dřív, než ji dočtete.. Krásný romantický příběh, který ale není od začátku úplně jasný a až téměř do konce jsem netušila, jak přesně to dopadne.. Super oddychovka, když nechcete nad ničím složitě přemýšlet a jen se nechat unášet..

28.07.2014 5 z 5