Paskudka Paskudka komentáře u knih

Očekávaná Očekávaná Kathleen McGowan

Kniha mě velmi oslovila, přiměla mě zamyslet se nad dějinami...a zda opravdu víme pravdu. Nové podaní přiběhu Ježíše a Marie je sympatické a lidské...

30.10.2016 5 z 5

Intimní splynutí Intimní splynutí David Deida

Deida už nepřináší nic nového....za mě asi nejslabší kniha od něj. Neuchopitelné, rozplizlé. Skvěle knihy má ...cesta pravého muže a nespoutaná žena.

22.08.2014 2 z 5

Cesta císařovny Cesta císařovny Ulja Krautwald

Samotný reálný příběh císařovny Wu Zhao je pro mě šokující, s jakou krutostí dokázala dosáhnout svých cílů.....těžko knihu lze brát jako inspiraci , kniha staví na silně sugestivním stylu nadřazenosti a touze po moci . Za užitečné považuji informace Sun Simia a odkaz na čínskou medicínu, základní vhled a souvislosti s životními cykly ženy. Zajímavost - rumělková meditace :)

03.02.2014

Vaše spřízněná duše - Jak si najít a udržet partnera na celý život Vaše spřízněná duše - Jak si najít a udržet partnera na celý život Tara Springett

Kniha mate obalem, nedejte se oklamat....žádná romantika a řečičky ....není lepší knihy a způsobu jak změnit pohled na své nefunkční vztahy a začít změnu, reálné ,účinné.

03.02.2014

Cyklická žena mi leží na nočním stolku a občas nahlédnu v které dni se právě nacházím....doporučuji všem ženám které chtějí změnit své zvyky ...chtějí se posunout dále....a nestačí jim mužské knihy osobního růstu - nevěřte že jste statické ....a plyňte na vlně svého cyklu. Zamilujete si svou proměnlivost.

24.08.2013 4 z 5

Cesta ženy k Bohu Cesta ženy k Bohu Joan Borysenko

Pro mě krásná kniha , v tuto chvíli zastínila známější titul na téma ženství "Ženy které běhaly s vlky".Zážitek číst tuto knihu, vychutnávala jsem si s požitkem každou kapitolu..., s čtením jsem si dávala na čas...a nechala na sebe působit ducha skrývajícího se za slovy...Knihu posílám pro svou hodnotu dále, škoda ji v knihovně...a doufám že osloví i další ženy.

03.01.2013 5 z 5

Cesta vášně Cesta vášně David Deida

S cestou opravdového muže nesrovnatelné, přesto stejně možná více šokující a přímé, pokud čtete mezi řádky..nepohoršujete se nad zvolenou formu a všudy přítomnou sexualitu, objevíte její dar.

21.10.2012 3 z 5

Kurandera Kurandera Hernán Huarache Mamani

Krásná kniha o objevování skutečné ženskosti a vnitřní síly. Příběh se odehrává na pozadí nádherné přírody , která přináší moudrost ženě ,která naslouchá a cítí úctu ,lásku, svobodu.

19.10.2012 5 z 5