Intimní splynutí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Cesta za hranice rovnováhy. Vydejte se na cestu "za hranice rovnováhy"........ Tato kniha je o otvírání našich srdcí a o jedinečných vlohách, které jsou uloženy hluboko v naší sexuální, emoční i duchovní podstatě. Moderní muži a ženy totiž zjistili, že rovnost sama o sobě nevytváří vášnivé a rozvíjející se vztahy. Co ale s tím? Určitě bychom se neměli vracet ke zraňujícím a dnes už překonaným vztahům založeným na závislosti typu žena hospodyně, muž macho. Jenže pokud jsme nespokojeni s bezpečnou, ale poněkud nudnou vzájemnou nezávislostí, typickou pro „vyvážený“ vztah, a zároveň nás neuspokojují vztahy, založené na nerovnosti sexuálních rolí, kam jinam bychom měli směřovat? Intimní splynutí, druh partnerského vztahu popsaný v této knize, se zcela odlišuje od těch dřívějších. Není založen na starých sexuálních rolích ani na moderním ideálu „rovnosti“, kdy jsou základní mužské a ženské energie často popírány stejně jako rozdíly mezi nimi. Je třeba nahlédnout "za hranice rovnováhy".......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/199035/intimni-splynuti-199035.jpg 417
Žánr:
Literatura naučná, Erotika
Vydáno:, Synergie
Orig. název:

Intimate Communion: Awakening Your Sexual Essence (1995)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Intimní splynutí

Přidat komentář
Zuziiik
18. dubna

Nooo......otevřete si tuto knihu, čtěte a možná se ve vás otevře ještě něco jiného.....

lacola
19.09.2016

Jak říkala tady Paskudka, je to neuvěřitelně rozplizlé. Zřejmě je to psáno s ohledem na Američany, kteří musejí být méně chápaví. Každá myšlenka je zopakovaná 3x v různých formách aby ji čtenáři jó pochopili.

cruela.devil
15.09.2014

Souhlasím s názorem, že v knize je skvěle popsán rozdíl mezi mužským a ženským myšlením ... a rozdělení rolí, které můžeme v našich životech hrát.

Paskudka
22.08.2014

Deida už nepřináší nic nového....za mě asi nejslabší kniha od něj. Neuchopitelné, rozplizlé. Skvěle knihy má ...cesta pravého muže a nespoutaná žena.

RenataP
17.07.2014

Není to jen erotika, ale hlavně nádherné porozumění odlišnostem mezi muži a ženami....


Autor a jeho další knihy

David Deida

David Deida
americká, 1958

všechny knihy autora

Podobné knihy

Kniha Intimní splynutí je:

v Právě čtených2x
v Přečtených22x
v Čtenářské výzvě1x
v Knihotéce14x
v Chystám se číst22x
v Chci si koupit9x
v dalších seznamech1x