Panínoci Panínoci komentáře u knih

Číselné jméno Číselné jméno Natalja Ščerba

Na tenhle díl jsem se nehorázně těšila a ani nevíte, jak jsem byla ráda, když jsem jej sevřela v rukou, prolistovala stránkami a mohla si k nim přičichnout... Ách! Další úžasný díl, po kterém následovala poměrně dlouhá pauza, než vyšel další, ovšem dočkala jsem se a doufám, že autorka mě ani nadále nezklame!

Hodinová věž Hodinová věž Natalja Ščerba

Tak tenhle díl si mě prostě dostal, jinak to nejde napsat. Bezvadný, doufám, že poslední díl bude vypadat podobně! Napínavé a rychle vtáhne do děje!

Časogram Časogram Natalja Ščerba

Sice zatím čtu, ale tuhle sérii miluji právě kvůli tomu, že autorka vždy vymyslí nějaký zvrat, který by mě nenapadl, nebo jsem ho hned zavrhla... Opravdu se těším, až vyjde další díl (proto se taky snažím moc čtení tohoto dílu neuspěchat, protože to trvalo poměrně dlouho, než tento díl vyšel)

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Tuhle sérii podporuji už od dob, kdy se teprve připravovalo její vydání, což je už skoro dva roky. A pořád ji miluji!

Srdce času Srdce času Natalja Ščerba

Po konci minulého dílu jsem se těšila na tento, ale je pravda, že i když je tahle série moje oblíbená, přišlo mi to takové divné... Podle mě se tam ten tábor zbytečně protahoval, ale však do toho nemůžu autorce mluvit... I přesto se mi však kniha líbila, takže pokud si myslíte, že po tomhle díle to bude pořád stejné... Tak není!

Králova klec Králova klec Victoria Aveyard

Myslela jsem, že se jedná o poslední díl v trilogii, ale pak jsem se dozvěděla, že je to prý série o šesti dílech. Ví o tom někdo něco?
Mimochodem se mi kniha moc líbí

11.02.2018