Paksenarion Paksenarion komentáře u knih

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Tohle asi napsal nějakej automat, ne? Proč jinak by to bylo tak strašně blbé? Od tohodle typu knih člověk nečeká nějakou velkou myšlenku, nebo závratnou kvalitu čehokoliv, ale až taková hrůza... Tahle schizofrenní storka je opravdu odpad. Je mi líto stromů, které musely zemřít kvůli mozkovému výstřiku paní Litkowiec.

01.05.2022 odpad!

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Ou, tohle bylo zlý. Možná, kdyby to bylo o půlku zkrácené a vypustily se ty největší hovadiny, byla by z toho slušná, průměrná Harlekýnka. Největší peklo byl ten konec.

21.04.2022 1 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Četla jsem od S.B. fantastické knihy i hodně mizerné a tohle je tak půl na půl. Námět pěkný, pointa skvělá, dokud jí na konci poněkud nerozmělnila. Úplně zbytečně. Ale... postavy mdlé, nijak extra sympatické a některé dialogy jak z Bravíčka. Ta postelová scéna byla fakt peklo, navíc anatomicky neproveditelná. Škoda, mohl to být skvělý příběh, ale hodně tomu chybělo. Sandra to rozhodně umí lépe.

22.01.2022

Tichý muž Tichý muž Sandra Brown

Krásně jsem si poplakala.

31.08.2013 5 z 5

V žáru lásky V žáru lásky Sandra Brown

Konečně jsem si po dlouhé době pořádne spravila chutˇ.

12.02.2012 5 z 5

Křišťálový pramen Křišťálový pramen Ann Maxwell

Kriste ježíši, to je zase překlad:(

10.02.2012

Chuť lásky Chuť lásky Sandra Brown

Opět jedna z povedenějších (přečteno jedním vrzem za 7 hodin). Jen český překlad názvu je absolutně mimo a zcela na škodu.

10.09.2011 4 z 5