Křišťálový pramen

Křišťálový pramen obálka knihy
Mé hodnocení:

Osiřelá Hope má jedinou naději, jak zachránit sebe a svůj ranč: musí na svém pozemku najít vydatný zdroj vody. Rozhodne se riskovat a svěří vlastní osud do rukou samotářského Ria. Ten slibuje, že ví, jak vodu nalézt. Hope se nebojí investovat poslední peníze, ale brání se přidat i své city, neboť ví, že Rio u ní nemůže zůstat navždy. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42156/kristalovy-pramen-42156.jpg 4.163
Vydáno, Alpress

Beautiful Dreamer, 1985

Kniha Křišťálový pramen

babiočka
28.08.2020

Hezká čtivá pohádka.

mariva
23.08.2020

Příjemná odpočinková četba z amerického západu, sympatičtí hrdinové kromě tvrdé práce na ranči a hledání vody prožívají romantický vztah - prostě pohodový příběh.

Jarysra
04.12.2019

Pohodové čtení.

havrmoni
31.05.2018

Abych se přiznala nic moc jsem nečekala a o to příjemněji jsem byla překvapena. Dokonce tolik,že dávám 5* a pustím se do čtení dalších knih této autorky.

Rozinka28
02.04.2018

Budu se lišit od předchozích komentářů: celý děj knihy je jen o tom, jak vozí a hledají vodu. Celou dobu jsem čekala alespoň drobný zvrat, všem nenastalo nic. Podruhé po knize už nesáhnu, dočetla jsem ji jen z trucu.

Evaho73
02.09.2017

Krásny príbeh o živote mladej ženy v drsnej prírode divokého západu. Hlavný hrdinovia mi boli sympaticky už od začiatku. Príjemné oddychové čítanie.

moudivlacek
03.07.2017

Krásný příběh Divokého Západu, ukázka drsného života farmářky a její boj o život svůj i jejího ranče, když není k dispozici voda.
Ale především ukázka nesobectví a to vše i za cenu obětování osobního štěstí.
Hlavní hrdinové vám okamžitě přirostou k srdci a vůbec nikoho nebudete odsuzovat.
Závěr vás odmění vaším úsměvem na tváři.
Užijte si to jako já.

xindl007
22.05.2016

Příjemné oddechové čtení :)