ondrach018 ondrach018 komentáře u knih

Taková škoda, jak tady historie a fakta dostávají zabrat. Jinak je to čtivé a chytlavé.

08.01.2021 4 z 5

Vychováváme děti a rosteme s nimi Vychováváme děti a rosteme s nimi Naomi Aldort

Jako nezkušený táta jsem s manželkou nalítl na tento přístup, který mě stál málem duševní zdraví. Přečtěte si ji, abyste věděli, jak taky dost ne. Vemte si z knihy jen opravdu to, co vám sedne. Naopak doporučuji jako protipol knihu Hranice, ta mi vrátila duševní zdraví a radost z rodičovství.

08.01.2021 2 z 5

Open Open Andre Agassi

SKvělé čtení a v mnoha ohledech poučné.

08.01.2021 5 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Nejhodnotnější na této knize je to, co jsem si přečetl zde v komentáři od Mášenky31: to je "Tumblr poetry", což v podstatě znamená, že vezmete myšlenku, zabalíte ji do věty a tu rozdělíte odřádkováním, aby to nevypadalo jako věta.

takže díky za tohleto :-))

08.01.2021

Nevěra Nevěra Paulo Coelho

Děj knihy je vpodstatě jednoduchý a lze se jej dozvědět už v anotaci. To, co na knize některé irituje a jiné naopak baví, je ta pouště duše, kterou nám tady Coelho servíruje. Kdo to nezažil, nechápe. Ale kdo zažil, ocení, jak ji Coelho popsal bravurně.

08.01.2021 5 z 5

Příběh Led Zeppelin: Když po Zemi kráčeli obři Příběh Led Zeppelin: Když po Zemi kráčeli obři Mick Wall

Pro fanoušky skvělá kniha, známá i neznámá historie, doporučuji.

26.12.2020 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nepochopil jsem, co se tato kniha snaží říct a to je u mě vždycky problém. Potřebuji knihu s přesahem. Zde jsem ji nenašel.

25.12.2020 4 z 5