Olous1 Olous1 komentáře u knih

Muž z chatrče Muž z chatrče Martin Goffa

Půjdu malinko proti proudu,ale za mě tento díl je slabší. Možná zápletka nabyla to pravé ořechové,ale to neznamená, že se nepustím do dalšího dílu.75%.

02.03.2024 3 z 5

100 procent 100 procent Anders Roslund

Tuto sérii čtu na přeskáčku, mám v tom trochu guláš,ale jinak dobré počteníčko. Určitě doporučuji. Čte se to samo.85%.

01.03.2024 4 z 5

Srdce z ledu Srdce z ledu Jitka Ludvíková

Skvělý detektivní román, který vás udrží až do konce v napětí. Vraha jsem neuhodla, konec překvapil. Styl psaní mi sedí, jsem spokojená a jdu si půjčit další knihu od autorky.95%.

28.02.2024 5 z 5

Než zmizela Než zmizela Lisa Gardner

Nic moc. Tak tuto sérii dál číst nebudu. Vůbec mě to nenadchlo. Velmi rozvláčné,utahané. Ale určitě si své příznivce najde.65%.

25.02.2024 2 z 5

U severní zdi U severní zdi Petra Klabouchová

Tak bohužel, dočetla jsem knihu do 64 strany a odkládám. Prostě na to nemám žaludek. Všude okolo nás jsou samá negativa a ještě tohle číst,tak to fakt ne. Kniha je určena pro silné povahy. Napsaná bezpochyby dobře,ale né pro mě.

21.02.2024

Vytoužená smrt Vytoužená smrt Cara Hunter

Opět povedený díl,i když jsem se v některých pasážích ztrácela. Zápletka dobrá, určitě stojí za přečtení.80%.

18.02.2024 3 z 5

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Přiznat vinu...moje první knížka od autora. Jsem velice mile překvapena. Styl psaní mi sedí, zápletka dobrá a konec zajímavý. Vůbec jsem ten konec takto nečekala. Určitě doporučuji a jdu na další díl.95%.

15.02.2024 5 z 5

Příchuť zla Příchuť zla Wendy Dranfield

Wow, já tuhle sérii miluju. Madison a Nateo jsou skvělý. Já jen doufám, že bude brzo pokračování. A nemohu také zapomenout na Brodyho, psího kamaráda který do příběhu dává tu jiskru. Doporučuji 100%.

12.02.2024 5 z 5

Záblesk ve tmě Záblesk ve tmě Stacy Willingham

Vzhledem k nízkému hodnocení čtenářů,tak mě se to moc líbilo. Čtivé, napínavé, propracované a závěr skvělý. Už od začátku mě to vtáhlo do děje a četlo se to samo. Za mě doporučuji 90%.

03.02.2024 5 z 5

Co už nikdy nepřebolí Co už nikdy nepřebolí Lucy Score

Moc hezká kniha. Já moc tento žánr nečtu, vybírala jsem podle hodnocení čtenářů. A jsem spokojená. Taková zamilovaná oddechovka. Za mě doporučuji 95%.

28.01.2024 5 z 5

Domácnosť bez odpadu Domácnosť bez odpadu Bea Johnson

Samozřejmě patřím mezi lidi, kteří třídí odpad,tato kniha mi přišla velice úsměvná. Hlavně kapitola...pes bez odpadu. No nic nového mi kniha nedala. Za mě trochu nuda.60%.

28.01.2024 2 z 5

Krvavé stíny Krvavé stíny Jérôme Loubry

Ano,tak toto dílo se mi opravdu líbilo. Zajímavé téma a konec vás opravdu překvapí. Mohu jen a jen doporučit, nebudete zklamaní. Kniha je trochu opředená čarodějnicemi. Za mě 100%.

27.01.2024 5 z 5

Jeden rok v životě včely Jeden rok v životě včely David Gerstmeier

Taková útlá kniha vypůjčená z dětského oddělení v knihovně. Moc hezká a zároveň velmi poučná nejen pro děti. Zpracování skvělé. Mám moc ráda med a přípravky z něj. Takže hned na jaře na svém balkoně něco pro pilné včeličky udělám a přidám do truhlíků kytičky .100%.

26.01.2024 5 z 5

Nevlastní dítě Nevlastní dítě Nicole Trope

Takový průměr. Téma, zejména pro všechny rodiče... noční můra. Ale jak zde píše má knižní přítelkyně xena2711 malinko překombinované. Taková jednohubka na jedno odpoledne.70%.

21.01.2024 4 z 5

Krutý měsíc Krutý měsíc Jana Jašová

Tentokrát jsem se nechala trochu unést vysokým hodnocením čtenářů. Bohužel mi kniha nesedla. Že začátku to bylo dobré,ale pak jsem se začala trochu nudit. Asi styl psaní nebyl pro mě dobrý. Ale čtenáři, samozřejmě je to jen můj názor, kniha se určitě bude někomu líbit. 60%.

20.01.2024 2 z 5

Budu ti nablízku Budu ti nablízku Michael Robotham

Právě dočteno, wow, perfektní počteníčko. Já doufám, že bude pokračování. Tahle série je opravdu skvělá,pan autor píše skvěle. Za mě plných 100%. Určitě doporučuji všem.

15.01.2024 5 z 5

Radost z mála Radost z mála Francine Jay

Tak jsem myslela, že že mě bude minimalista. Zapůjčila jsem si pár knih z knihovny :-):-)a výsledek..asi nebude. Pár myšlenek z knihy jsem si vzala...je pravda, některé věci opravdu vyhodím, takové ty zbytečné krámy na které se chytá prach,ale třeba knihy to né. Já jsem spíš bordelář než minimalista:-):-).45%.

12.01.2024 2 z 5

Dívky ve sněhu Dívky ve sněhu Stacy Green

Další skvělá série. Velmi čtivé, napínavé, dobře napsané. Budu se těšit na další díl.95%.

11.01.2024 5 z 5

Životní úklid Životní úklid Margareta Magnusson

Tak to je poprvé co dávám hodnocení knihy za odpad. Ztotožnuji se s komentářem..ladyfromskye. Že začátku docela dobrý čtení,ale kapitola domácí mazlíčci mě dostala. Vzhledem k tomu, že mi před 3 měsíci zemřela moje fenečka,tak o to víc mě to dostalo. Přes to vlak fakt nejede.

08.01.2024 odpad!

Dívka v pruhovaných šatech Dívka v pruhovaných šatech Ellie Midwood

Strhující román založený na skutečném příběhu. Některé pasáže byly opravdu silným zážitkem, určitě všichni četli nějakou knihu z Osvětimi. Jaké hrůzy se tam odehrávaly. Netřeba ani psát. Vždy je mi pak velmi smutno. Jinak určitě stojí za přečtení.100%.

06.01.2024 5 z 5