Radost z mála

Mít méně věcí je klíčem ke štěstí. Cítili jste někdy pocit zaplavení věcmi namísto radosti z veškerého toho majetku? Přejete si tajně, aby přišla vichřice a všechno harampádí z vašeho domu odnesla? Pokud ano, je čas zjednodušit si život! Nenechte se zahlcovat věcmi, osvoboďte se od nich! Kniha Radost z mála je zábavný, veselý průvodce minimalistickým způsobem života. V první části najdete inspirativní povzbuzující text o radosti a odměně plynoucí ze zmenšování množství věcí. Druhá část nabízí metody zefektivnění: deset jednoduchých kroků, jak zbavit váš dům přebytečných věcí. Třetí část jde místnost po místnosti a popisuje konkrétní způsoby, jak se s každou vypořádat. A čtvrtá část vám pomůže zredukovat seznam úkolů, získat tak více volného času a vysvětlí, jak můžeme úsporou místa chránit planetu. Vykročte do spokojenějšího života bez zbytečné zátěže. Jste připraveni zbavit se nepotřebných věcí? Stačí otevřít tuto knihu a objevíte jednodušší a efektivnější cestu pro váš klidnější život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362105/big_radost-z-mala-xXs-362105.jpg 3.516
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Anag

The joy of less, 2010

Kniha Radost z mála

claudiavas89
06. listopadu

Cekala jsem neco jine

Mr.Diktator

Jednoduché obecně známé rady, jsou i lepší knížky na tohle téma, ale pár dobrých myšlenek.

Daveson
07.02.2020

Jednoduchá, základná príručka ako sa stať minimalistom. Kniha ponúka aj praktické typy na upratovanie všetkých miestností v dome či byte. S touto knihou sa dokážete ľahko vysporiadať s neporiadkom a stať sa minimalistom. Odporúčam či už pre tých, ktorí chcú získať rýchly a efektívny spôsob upratovania, alebo sa chcú stať minimalistami.