Ocas Ocas komentáře u knih

Visio in Extremis Visio in Extremis Miroslav Žamboch

Nemastné, neslané, průměrné. Už je na můj kus v Českých vodách přeupířeno. Ale číst se to dá, takže nevidím důvod proč od toho někoho odrazovat.

07.09.2013 3 z 5

To je přece nesmysl To je přece nesmysl Jiří Kulhánek

Spojení v Bohu, nejlepší Kulhánkova věc. Lepší než jakákoliv jeho sága nebo kniha. Kdybych napsal že sem ji přečetl 100x lhal bych, četl sem ji určitě víckrát !!!!!!!!!!!!!!

Hardcore Hardcore Jiří Kulhánek

Nejlepší ze série......

Cynik Cynik Jiří Kulhánek

Další nářez. Kulhánkovy akce mám rád, vyznám se v nich, dokážu si je představit (oproti třeba Žambochovy). Nemám co řešit, doporučuju.

Vládci strachu Vládci strachu Jiří Kulhánek

Pro mě asi nejslabší kniha od Kulhánka. Je dobrá, netvrdím že ne, ale protože sem přečetl Kulhánků dost, toto mě tak nepoložilo. Jinak samozřejmě doporučuji.

07.09.2013 4 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Ale jo byla to pecka, vřele doporučuji. Po prvním dílu trochu víc zamotané, ale za odměnu vysvětlující některé nejasnosti z jedničky. Díky

Zabíjení Zabíjení Štěpán Kopřiva

Zabíjení mě překvapilo, zabíjení mě uzemnilo, zabíjení mě dorazilo. Štěpán Kopřiva nemá mnoho knih, proto když sem přečetl Asfalt, dokoupil sem okamžitě s natěšením ostatní. Za mě je zabíjení tou nejlepší knihou od Kopřivy. Svižné, čtivé, akční, humorné. Takže pro mě vše co potřebuji. Teď trochu bokem zaráží mě, proč je u této knihy napsáno HOROR???