NixooDy NixooDy komentáře u knih

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Kniha byla zajímavá. Ze začátku se mi moc nelíbila, ale když jsem do ní začetla, líbila se mi víc a víc. Je to dobrá oddechovka na večer.

22.05.2015 4 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Zamilovala jsem se do příběhu téhle knihy, jako do všech od Sparkse. Nemohla jsem knihu odložit a konec příběhu mě naprosto dostal. Stále ještě rozdýchávám konec. :)

28.06.2015 5 z 5

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Kniha se mi neuvěřitelně líbila! Nečekala jsem, že se mi bude líbit víc než první díl, ale líbila. Krásný čtivý příběh se spoustou super myšlenek.

17.06.2015 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Do téhle knihy jsem se opravdu upřímně zamilovala. Byla neuvěřitelná. Nikdy jsem si nemyslela, že jde číst knížku, která má 600 stran a ani jednou se nenudit. U téhle knihy jsem zjistila, že ano. Není co vytknout.

21.05.2015 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Musím uznat, že kniha mě mile překvapila. Nejdříve jsem viděla film, který se mi sice líbil, ale neuchvátil. U knihy to bylo naprosto jiné, naprosto mě oslovila a já se od ní nemohla otrhnout. Vřele doporučuji.

08.05.2015 5 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Kniha se mi líbila, ale protože koukám na seriál není to pro mě takový zážitek. Právě proto dávám jenom 3*. Jsou tam psané jiné souvislosti, což mě trochu rozčiluje, ale jinak je kniha napsána moc hezky. :)

01.07.2015 3 z 5

Esej o tragédii Esej o tragédii Elizabeth LaBan

Kniha byla dokonalá. Okamžitě jsem se do ní začetla a nemohla od ní odejít. Nádherný styl psaní. Nemám nic, co bych ji vytkla. Dokonalá kniha :)

22.06.2015 5 z 5

Takhle to končí Takhle to končí Kathleen MacMahon

Kniha nebyla špatná, ale neuchvátila mě. Konec se mi líbil ze všeho nejvíce a nečekala jsem, že se stane tohle. Jinak se mi ale kniha moc nelíbila.

08.06.2015 3 z 5