Najkol1 Najkol1 komentáře u knih

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Velice pekne a motivovaně napsane. Moc se mi to libilo

07.08.2017 5 z 5

Požádej a je ti dáno Požádej a je ti dáno Esther Hicks

Skvěle napsaná kniha. Výborně řečeno a dobře vysvětleno. V mnoha věcech mi kniha otevřela oči s lepším pohledem na určitou věc. Jedna z nejlepších knih!! ☺

02.06.2017 5 z 5

Nahá před Bohem lásky Nahá před Bohem lásky Markéta Nocourová

Očekávala jsem od knihy více...po přečtení prvních stran jsem měla v hlavě tak trošku maglajz...Velice špatně se mi četlo její osobní vyprávění (ešte,dyž....), strašně mi vadila její arogance, to že je nejlepší apod..Povídky které vždy byly zakončený sexem mě extra neupoutaly. A už vůbec mě nebavilo číst jak smutek údajně zaháněla tím,že se vyspala s támhletím a tamtím. Pro mě to určitě nebyla kniha která by měla nějak souviset s mým životem a určitě to nebyla ani ta kniha kterou by jsem někomu doporučila...Za mě to teda ta "prima" kniha určitě není..

01.06.2017 odpad!

Talentovaný pan Ripley Talentovaný pan Ripley Patricia Highsmith

Výborná kniha, mám ji už v novém obalu. Prvně jsem videla film, teď čtu knihu , která je takříkajíc bomba

15.12.2020 5 z 5

Denní naučení Denní naučení Rhonda Byrne

Nádherné čtení , mohu jen a jen doporučit.. ☺️

15.09.2017 5 z 5

Zamilovaní andělé Zamilovaní andělé Lauren Kate

Krásné zakončení cele edice..☺

02.06.2017 5 z 5

Sama sobě majákem Sama sobě majákem Kateřina Rezková

Kniha je velice skvela, v mnoha vecech se vidim , jakoby jsem to psala ja. Jsou to jednoduse skvele napsane pocity na papire 23 lete holky , ktera vi co chce a jde si za tim svym snem. Doufám , ze bude dalsi kniha.

30.12.2017 5 z 5