Najkol1 Najkol1 komentáře u knih

Talentovaný pan Ripley Talentovaný pan Ripley Patricia Highsmith

Výborná kniha, mám ji už v novém obalu. Prvně jsem videla film, teď čtu knihu , která je takříkajíc bomba

15.12.2020 5 z 5

Sama sobě majákem Sama sobě majákem Kateřina Rezková

Kniha je velice skvela, v mnoha vecech se vidim , jakoby jsem to psala ja. Jsou to jednoduse skvele napsane pocity na papire 23 lete holky , ktera vi co chce a jde si za tim svym snem. Doufám , ze bude dalsi kniha.

30.12.2017 5 z 5

Denní naučení Denní naučení Rhonda Byrne

Nádherné čtení , mohu jen a jen doporučit.. ☺️

15.09.2017 5 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Velice pekne a motivovaně napsane. Moc se mi to libilo

07.08.2017 5 z 5

Zamilovaní andělé Zamilovaní andělé Lauren Kate

Krásné zakončení cele edice..☺

02.06.2017 5 z 5

Požádej a je ti dáno Požádej a je ti dáno Esther Hicks

Skvěle napsaná kniha. Výborně řečeno a dobře vysvětleno. V mnoha věcech mi kniha otevřela oči s lepším pohledem na určitou věc. Jedna z nejlepších knih!! ☺

02.06.2017 5 z 5

Nahá před Bohem lásky Nahá před Bohem lásky Markéta Nocourová

Očekávala jsem od knihy více...po přečtení prvních stran jsem měla v hlavě tak trošku maglajz...Velice špatně se mi četlo její osobní vyprávění (ešte,dyž....), strašně mi vadila její arogance, to že je nejlepší apod..Povídky které vždy byly zakončený sexem mě extra neupoutaly. A už vůbec mě nebavilo číst jak smutek údajně zaháněla tím,že se vyspala s támhletím a tamtím. Pro mě to určitě nebyla kniha která by měla nějak souviset s mým životem a určitě to nebyla ani ta kniha kterou by jsem někomu doporučila...Za mě to teda ta "prima" kniha určitě není..

01.06.2017 odpad!