Mušketýr007 Mušketýr007 komentáře u knih

Krása nesmírná Krása nesmírná Irina Karnauchovová (p)

...a to jak létala s koštětem v popelnici ;) A ten obr s plechovým břichem...

Flétnové hodiny Flétnové hodiny Hans Christian Andersen

Krásné, ponuré, tajuplné, někdy až děsivé pohádky pro ty nejmenší. Hold dřív asi byli děti otrlejší.

Česká republika od A do Z Česká republika od A do Z Jiří Špaček

V obsahu je veškerý informační základ, jež cestovatel po krásách naší vlasti bude potřebovat. Stručné, avšak inspirativní...

Čtení osudu z rukou Čtení osudu z rukou Jean des Vignes Rouges

Praktická pomůcka k objasňování příčin a následků lidského života.

17.04.2013 4 z 5

Věčný tulák Charlie Věčný tulák Charlie Jaroslav Brož

Ani jsem netušil, jak obrovská a vlivná osobnost to byla. Klobouk dolů jeho dílu, myšlenkám a lidskosti!

Řeč těla - bodytalk Řeč těla - bodytalk Desmond Morris

Je zajímavé, kolik podobných gest vyjadřují lidé po celém světě, bez rozdílu vyznání a kultury.

Mahátma Gándhí - Životní zásady Mahátma Gándhí - Životní zásady Henri Stern

Tolik moudra v jedné knize? Krása...

Kniha o egu Kniha o egu Osho

Ano řídit se podle ní je těžké, ale kdo ego potlačí je na nejlepší cestě k dokonalosti.

The Doors The Doors Peter Hogan

The Doors je legenda, Jim ještě větší. Působivé nahlédnutí do zákulisí hudby divokých šedesátých let.

The End - Smrt Jima Morrisona The End - Smrt Jima Morrisona Bob Seymore

Novinář Bob Seymore pátrá po záhadném úmrtí kultovní legendy Jima Morrisona z kapely The Doors. Přišel snad jen na to, že je tam více otazníků, než čekal. Takže kdo ví, jak to ve skutečnosti bylo...

16.04.2013 3 z 5

Karma - Klíč k osudu Karma - Klíč k osudu Joachim Käser

Jak si vyřešit své karmické dluhy? Kniha vám odpoví kde jsou "chyby" ve vašem životě a jak se zbavit zátěže z minulých životů.

Zlatý řez Zlatý řez Mario Livio

Pomohla mi nahlédnout do tajů dokonalosti univerza z materialistického pohledu. Moc pěkné a překvapivé.

Magická místa České republiky Magická místa České republiky Vladimír Liška

Není nad to si knihu přečíst a pak ta místa navštívit. Poštěstilo se mi loni;)

Vzpomínky na budoucnost Vzpomínky na budoucnost Erich von Däniken

Tato kniha mne v mládí přivedla na tajuplnou cestu za poznáním.

Robin Hood Robin Hood Elena Chmelová

Když mi bylo asi 8 let, jeli jsme na celé prázdniny na chatu do lesa. Tuhle knihu jsem si vzal sebou. Pamatuji se, jak jsem ležel v houpací síti přivázané mezi dvěma stromy poblíž ohniště a hltal příběh ze Sherwoodského lesa jedním dechem. Byla to moje první kniha v životě, kterou jsem přečetl celou a já zjistil jak je čtení krásné. Připravila mne na cestu po spoustě dalších nezapomenutelných literárních krajin a příběhů.