Ms.Iris Ms.Iris komentáře u knih

Prvé riekanky pre najmenších Prvé riekanky pre najmenších Nataša Ďurinová

Riekanky sprevádzané krásnymi obrázkami. Kniha mala u syna (3r.) úspech.

14.01.2019 5 z 5

Parník Patrik Parník Patrik Mária Štefánková

Pekná, farebná, text milý. Syna zaujala :-)

14.01.2019 5 z 5

Láska na ľade Láska na ľade Rachel Gibson

Príjemné pútavé čítanie, obsahujúce všetko čo romantická knižka má obsahovať... a možno má aj dačo navyše ;-) oplatí sa siahnuť po nej.

28.10.2018 4 z 5

Milujem ťa Milujem ťa Katarína Machová

Mohla to byt super knižka, má čo to do seba, ale (až na pár výnimiek) čo príbeh to smrť!! Moc silné a odpudzujuce pre mňa...

01.10.2018 3 z 5

Nová miniencyklopedie přírodní léčby Nová miniencyklopedie přírodní léčby Igor Bukovský

Kniha je prehľadná, písaná jednoducho, miestami vtipne no hlavne s dôrazom na to dôležité a podstatné. Ako predchádzať chorobe ktorú máme, čo smieme čo nesmieme jesť, aké doplnky užívať....a mnoooho iného. Všetko "polopate" a na jednom mieste. Som z tej knihy nadšená.

09.08.2018 5 z 5

Premárnený čas Premárnený čas Jana Chmelová

Ani neviem ako knihu zhodnotiť slovami. Nenechádzam správne slová, každopádne celá kniha bola zaujímavá, nevšedná, ... od rozprávača príbehu, osudový príbeh jednotlivých ľudí až po samotný koniec. Mne sa to páčilo, bolo to iné čítanie než na aké som zvyknutá ;-)

09.08.2018 4 z 5

Prízraky Prízraky Jo Nesbø

Moja prvá kniha od Nesbø..
tešila som sa na jeho dielo, chcela som ochutnať jeho štýl písania... vybrala som si rovno PRÍZRAKY ....a vskutku nebolo to zlé čítanie, no od ospevovaného autora som čakala niečo oveľa lepšie. Žiaľ, moje nadšenie nebolo uspokojené.

04.08.2018 3 z 5

Vždy sa vráť Vždy sa vráť Jana Chmelová

Štýl písania sa mi páčil, ALE na môj vkus, priveľa smrti a nešťastia na jednu knihu tváriacu sa ako román.

12.07.2018 3 z 5

Láska, hriechy a nádeje Láska, hriechy a nádeje Jana Chmelová

Kniha ako taká nebola zlá, ale.. nebolo v nej nič, čo by ma ohromilo, práve naopak. Isté časti boli priveľmi vyhrotene či priveľmi posplietane, z nevinnosti skokom do prespanky?? roky života žiť bez brania ohľadu na iných a zraazu z hodiny na hodinu sa uvedomiť...??
...áno,aj o tom je život...ale na jednu knihu toho bolo priveľa.

05.07.2018 3 z 5

Miluj ma, ak to dokážeš! Miluj ma, ak to dokážeš! Soňa Rebrová

Napriek všetkému zlému, čo Laura zažila, tak podľa mňa prežila aj tak krásny život a hlavne bohatý na lásku, zážitky a šťastie. Kniha sa číta ľahko, dej sa vyvíja rezko a pútavý je až dokonca.. skvelá oddychovka.

17.06.2018 4 z 5

Slovenky Slovenky Richard Rychtarech

Celkom dobré čítaníčko

11.06.2018 4 z 5

Sára Sára Dominik Dán

Čítam jeho knihy pekne po porade.. neskutočne som prekvapená z toho, akého autora máme. Každou knihou mi vyrazil dych.. excelentné písanie, zmaknute všetko tak aby nasytil čitateľa nad mieru dobre. Nemôžem nič vytknúť, môžem len chváliť a túto knihu s názvom Sara, duplovane. Autor použil trochu iný štýl písania ako v predchádzajúcich knihách a človeče, bolo to úžasné dielo, pre mňa najlepšie zatiaľ. Odporúčam ;-)

06.06.2018 5 z 5

Striptérka Striptérka Magdaléna Lunáková

Kniha sa číta priam sama ;-) príbeh zaujímavý, štýl písania jednoduchý no napriek tomu skvelý. Dej nenudí, ba práve naopak. A v neposlednom rade: hlavná hrdinka a jej okruh priateľov, sú ľudia ktorých som si obľúbila, až mi bolo ľúto ze kniha skončila.

30.04.2018 4 z 5

Za to mi zaplatíš! Za to mi zaplatíš! Petra Nagyová Džerengová

Tak ma to draplo za srdce, aj z osobných dôvodov... polku knihy som preplakala.

24.03.2018 5 z 5

Iná žena Iná žena Monika Macháčková

Nevšedné, zaujímavé čítanie.

18.03.2018 4 z 5

Čo na ňom vidíš Čo na ňom vidíš Dana Hlavatá

Klasický scenár zo života, aký žijú ľudia v dnešnej dobe.. model rodiny bez otca, rozvod kvoli podvadzaniu, žena ktorá hľadá pravú lásku, no neúspešne.. žena ktorá je týrana, ale niet jej pomoci, pokial sama nechce.. žena, ktorá zabudne aj na dcerine narodeniny, ale na svoje šťastie a užívanie nezabúda...chlap, ktorému žena zomrela,...jednoducho zahrnute z kazdeho rozka troska, obalene do jedného príbehu s celkom svetlym koncom ;-)

16.03.2018 3 z 5

Svet mi je dlžný Svet mi je dlžný Eva Urbaníková

No, dočítané...a ani vhodné slová ma nenapadajú. Tak odporná hlavná hrdinka nebola snáď ešte v žiadnej knihe, čo som čítala. A to som ich prečítala veľa! Úplne som zostala znechutená, a keď ublížila tej mačke, tak som chcela knihu zavrieť a zahodiť. To už bolo aj na mňa priveľa..ale vytrvala som, čo je škoda. Pretože pocit hnusu z hl.postavy a tým pádom z celého príbehu, som mala až dokonca!! Len pri tom pôrode, a keď držala dcérku v náručí, som ju úprimne ľutovala so slzami v očiach. No potom.. škoda slov. A záver knihy? Veľmi rozporuplné pocity vo mne zanechal.

09.03.2018 2 z 5

Nepobozkaná Nepobozkaná Miroslava Varáčková

Príjemné, milé čítanie o stredoškolskej láske ;-) nenudilo, neurazilo, sprijemnilo mi večer.

02.03.2018 4 z 5

Ozvem sa, keď budem šťastná Ozvem sa, keď budem šťastná Monika Macháčková

Ale nieeee, taký koniec som nechcela! Čakala som od tej knihy viac, čakala som väčší príbeh o novej Hane, čakala som na jej osudovu lásku, čakala som deti, ktoré bude mať a ľúbiť, čakala som.....čakala....nedočkala som sa. Chápem, že život sa nepýta a skončí s nami kedykoľvek, ale aj tak......

01.03.2018 3 z 5

Nehanebné neviniatko Nehanebné neviniatko Dominik Dán

Začiatok bol nemastny neslany, uplne nezáživný. No potom sa to rozbehlo a malo to spád, že som len žasla a bola som rada, že som knihu na začiatku nezavrela. Nadšená som a siaham po ďalšej knihe ;-)

27.02.2018 4 z 5