MMM3 MMM3 komentáře u knih

Egypťan Sinuhet: Patnáct knih ze života lékaře Egypťan Sinuhet: Patnáct knih ze života lékaře Mika Waltari

Úžasné a nadčasové! Tak jak egyptskou tematiku nemusím. Sinuhet me dostal.

14.12.2017 5 z 5

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

Ačkoli jsem od téhle knihy nic moc nečekala. Po začteni se nedalo odtrhnout. Téměř dokonce jsem si myslela, ze alespoň děkan Lautner vyvazne. Ještě když ho vedli k hranici jsem doufala, ze ačkoli obviněn alespoň uteče. Dobro však vyhrává jen v pohádkách. Spoustě lidí nejvíc může vadit postava Bobliga, který je zlý, a myslím ze netřeba vypisovat všechny zrudne přívlastky, které by se k němu hodily. Me ovšem nejvíc vadil děkan Winkler. Není větší odbornosti, než podla zrada přítele. Ikdyž víckrát to číst asi nebudu. Za jedno přečtení tahle kniha rozhodně stojí!

29.03.2018 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

S touhle knihou se vždy tak nějak vrátím na střední, do doby kdy jsem na každém sesite měla nacmarano Edward. Je to prostě pohádka u které se nesmí přemýšlet. Potom ji člověk zhltne jedním dechem.

11.08.2018 5 z 5

Bazar zlých snů Bazar zlých snů Stephen King

Přesně jak je to v názvu: bazar. Některé povidky lepsi nektere ne. Každý si tam najde to své. Za me top: zlý chlapeček, ur, nekrology a letní bouře!

05.01.2018 4 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Úžasné, napínavé a dechberoucí. D. Brown to prostě umí!!!

24.04.2017 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Z celé série mi tenhle díl tak nějak sedl nejmíň. Na začátku mi chybí Edward a pak když už si konečně zvyknu a začnu mít ráda Jacoba je zase všechno jinak...

11.08.2018 4 z 5

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

Sirotčinec jsem si zamilovala a tohle je jeho skvělé doplnění! Díky obalu i kresbám je celá kniha pastva pro oko.

09.01.2018 5 z 5