miru3059 miru3059 komentáře u knih

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Moc krásná kniha, doporučuji k přečtení. Zajímavé jak se o člověku dozvídáte víc a víc informací a ze starého bručouna se najednou stává člověk s velkým srdcem, kterého si zamilujete.

25.03.2017 5 z 5

Příběh lvice Elsy Příběh lvice Elsy Joy Adamson

Po téhle knížce jsem sáhla díky čtenářské výzvě a mile mne překvapila. Je moc pěkně napsaná, vždy jsem se těšila až si k ní zase sednu a kousek si přečtu. Skvěle popisuje vztah člověka a zvířete - jejich lásku, porozumění a souznění. Nechybí ani dojemné chvíle a chvíle napětí. Určitě doporučuji k přečtení.

24.02.2017 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Milá, příjemná kniha, která donutí člověka na chvíli se zastavit a zamyslet se nad tím jak vlastně žije, zda řeší podstatné věci nebo jen malichernosti. Několikrát mi vykouzlila úsměv na tváři. Chválím také obálku knihy a ilustrace.

05.01.2017 4 z 5

Arabská žena Arabská žena Tanya Valko

Knížku jsem dočetla až na druhý pokus, když jsem začala prvně, tak mne příliš nezaujala, ale nedalo mi to a pustila jsem se do ní znovu a nelituji. Knížka je zajímavá a uvažuji, že si přečtu i její pokračování. Ale musím dát za pravdu všem, že děj je nerovnoměrně rozložený, dlouho se nic moc neděje a na posledních ani ne 100 stránkách se toho odehraje až moc :-)

02.06.2017 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Příjemné odpočinkové čtení. Mám ráda, když se v knížce prolíná několik dějových rovin a tohle knížka splnila na jedničku :-)

18.01.2017 4 z 5