mirec88 Online mirec88 komentáře u knih

Bubble Bubble Anders de la Motte

Skvelé akčné zakončenie série. Koniec, ktorý som nečakal ma úplne dostal a do konca nebolo jasné, kto na ktorú stranu hrá a ako to je naozaj. Úžasný konšpiračný thriller a dôstojné zakončenie série.

10.03.2020 5 z 5

Úvod do teórie chaosu Úvod do teórie chaosu Jana Plauchová

Skvelé sci-fi o paralelných svetoch, ktoré ma dostalo. Neskutočne obsiahle vedecké termíny, v ktorých ako vidno sa autorka vyzná mi priniesli aj informačnú hodnotu. Skvelý príbeh, ktorý vás donúti uvažovať o niečom inom ako bežne. Odporúčam aj seriál Fringe.

08.03.2020 5 z 5

Kolosální Conan z Cimerie Kolosální Conan z Cimerie Timothy Truman

Skvelý komiks v úžasnom formáte s vynikajúcimi príbehmi, ktoré ma úplne dostali. Behom týždňa som tých takmer 700 strán prečítal.

07.03.2020 5 z 5

Skutočný príbeh o Pinocchiovom nose Skutočný príbeh o Pinocchiovom nose Leif G. W. Persson

Čítal som aj lepšie severské krimi. Taký priemer.

07.03.2020 3 z 5

Buzz Buzz Anders de la Motte

Pokračovanie Hry so slovenským názvom Šum je ešte lepšie ako prvý diel a som veľmi zvedavý ako sa skončí v treťom dieli.

07.03.2020 5 z 5

Game Game Anders de la Motte

Variácií na rôzne typy hier o život z filmových spracovaní je niekoľko. Toto ma ale bavilo, pretože to bolo originálne, ten spôsob hry, odhalenia, zvraty. A samozrejme dejová linka HP a Rebeccy je odlišná, ale obe sú veľmi dobré. Jednoznačne odporúčam.

07.03.2020 4 z 5

Táto trilógia si ma úplne získala, nakoľko sci-fi milujem a filmy sa dosť podobali knihe, tiež sa mi páčili, ale kniha je kniha. Proste, skvele vystavaný dystopický svet, akurát ma prekvapil osud jednej postavy, ale nechcem spoilerovať. Samotný záver bol úžasný, výborné a napínavé ukončenie.

06.03.2020 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Skvelé sci-fi s veľmi rýchlym a odsýpajúcim dejom. Pecka.

06.03.2020 5 z 5

Chlapec pri dverách Chlapec pri dverách Alex Dahl

Hlavnú postavu som z celej duše nenávidel, celá kniha mi neprišla ako thriller, skôr dráma a to poriadne hlboká. Veľmi som súcitil s chlapcom, chudák za nič nemohol a dopadol ako dopadol. Záver potešil.

06.03.2020 4 z 5