milan1935 milan1935 komentáře u knih

Yokai Yokai Stan Sakai

Tento příběh byl taková pěkná pohádka. Kresba je příjemná a postavy dobře udělané.

16.02.2018 4 z 5

Hulk proti světu Hulk proti světu Greg Pak

V celku dobrý příběh. Kresba je pěkná a závěr zajímavý.

12.02.2018 4 z 5

Iron Fist Iron Fist Roy Thomas

Příběh je už začátkem příjemně zpracováný. Příběh se dobře čte a doplňuje to kresba. Jsem taky rád, že se objevil Power man. Jen mohli přidat i závěrečný sešit.

11.02.2018 4 z 5

JLA: Hřebík JLA: Hřebík Alan Davis

Zajímavé zpracování průběhu, které je dobře uděláno. Kresba je v celku dobrá. A je to takovej dobrej příběh. Rozhodně si to přečtěte.

07.02.2018 4 z 5

Batman: Zkáza, jež postihla Gotham Batman: Zkáza, jež postihla Gotham Mike Mignola

Rozhodně povedený, svižný a moc dobře promyšlený příběh. Postavy jsou dobře dány do děje a příběh už jen doplňuje vhodná kresba. Doporučuji

01.02.2018 4 z 5

Punisher Punisher Mike Zeck

Z tohoto komiksu jsem byl příjemně překvapen. Příběh i kresba šli ruku v ruce a stvořili tak velmi příjemný příběh s punisherem.

30.01.2018 4 z 5

Klan M Klan M Brian Michael Bendis

Klan m patří rozhodně mezi ty zajímavé eventy. Děj je udělán velmi dobře. Kresba je dobrá i nápad s alternativní realitou, ale chce to mít něco načtený. Určitě, ale mužů doporučit.

13.01.2018 3 z 5

Upír zo Zámku Upír zo Zámku Thomas Brezina

Příběh je příjemně zpracováný a patří pro mě mezi nejlepší kluby záhad.

05.01.2018 4 z 5

Zombie z Marvelu Zombie z Marvelu Robert Kirkman

Z toho co jsem v ukk zatím cetl jsou pro mě zombie z marvelu nejlepším komiksem. Humor je moc povedený a k tématu zombie hrdinů se dokonale hodí. Líbilo se mi jak hrdinové řeší to, že z nich jsou zombie. Kresba je rozhodně provedená a dokonale dotváří zombie atmosféru. Jeden z nejlepších komiksů.

05.01.2018 5 z 5

Tváře smrti Tváře smrti Antonio S. Daniel

Přišlo, že začátek batmana trochu jakoby navazoval na nějaký předchozí děj. V příběhu je zajímavý napad s dollmalerem, který mi přišlo, že by si zasloužil víc prostoru, ale i tak je to v celku dobrý komiks.

05.01.2018 3 z 5