micinka111 micinka111 komentáře u knih

Buffalo Bill kontra Jesse James Buffalo Bill kontra Jesse James David Hamilton

Musím souhlasit s "Blue", je pravda, že je to samí dialog a žádný popis. Poznámky mi připadají dosti dobré, i když občas zbytečné. Ale musím taky něco napsat k obhajobě této knihy, příběh je moc napínavý a knížka se čte opravdu dobře. Jedna věc mi opravdu nejde do hlavy, kdo simpatizuje s Buffalem Billem proti Jesse Jamese, já jsem rozhodně celou dobu simpatizovala a fandila Jesse Jamesovi a když ho na konci zastřelili bylo mi ho opravdu líto.

02.12.2015 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Tento příběh od Jane Austenové, opravdu miluji. Když jsem ji začala číst, už jsem film (1995) viděla aspoň 10krát. Četlo se to vážně lehoučce a za 5 dní jsem to měla v sobě :). Elizabeth je mi samosebou simpatická, ale nedokážu pochopit, jak dokázala říct panu Darcymu do očí co si o něm myslí, ne, že bych to odsuzovala, ale já bych to nedokázala. Z knížek který od Jane Austenové znám je tato nejhezčí. :).

01.10.2015 5 z 5

Myši patří do nebe Myši patří do nebe Iva Procházková

HNUS!!!

22.11.2014 odpad!

Heidi a její kamarádi Heidi a její kamarádi Marie-José Maury

Nemám ráda když lidi pokračují v umění jiného člověka. Občas se to podaří v tom to případě ne. Mnohem krásnější je příběh Heidy děvčátko z hor od Johanny Spyri.

13.11.2014 2 z 5

Heidi, děvčátko z hor Heidi, děvčátko z hor Johanna Spyri

Já jí četla minimálně 3x.

13.11.2014 5 z 5