Heidi a její kamarádi

Heidi a její kamarádi https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/4422/heidi-a-jeji-kamaradi-4422.jpg 4 51 7

Možná jste už četli o Heidi, děvčátku z hor. I v této knížce prožívá v drsné alpské přírodě nejedno dobrodružství - přes rozvodněný potok převádí stádo ovcí, potká vlka, zachrání zraněného psa, a pak se stará o štěňátka. A nejen to: dostane se i do cirkusu, kde si počíná jako zkušená cvičitelka psů. Nikdo by nevěřil, že v manéži stojí poprvé..... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Příběhy

Vydáno: , Fortuna Print

Heidi

SimulinaT
06.12.2023 5 z 5

Krásné příběhy. Dětem se kniha moc líbila. Heidi mají rádi. Jsou tam u krásné obrázky.

kykiryki28
01.11.2020 5 z 5

Moje jedna z oblíbených knížek z dětství. Miluji ty příhody z hor...a miluji Heidi, laskavé děvčátko se srdcem na správném místě. Knížku jsem si nyní přečetla v rámci Halloweenského maratonu, ale určitě si brzo přečtu i ty ostatní díly!

Pedruska01
14.04.2019 5 z 5

Heidi jsem dostala před dávnou dobou jako ještě dítě od rodičů. Pamatuju si, že jsem byla tím dárkem nadšená a že se mi i příběh děvčátka líbil. Dle toho taky byla rychle knížka přečtená.

ellyem
13.01.2018 5 z 5

Knížky o Heidi jsem v dětství milovala, měla jsem tuto a ještě díl Heidi na cestách. Obě knížky jsem si moc užila a přečetla snad nesčetněkrát :)

micinka111
13.11.2014 2 z 5

Nemám ráda když lidi pokračují v umění jiného člověka. Občas se to podaří v tom to případě ne. Mnohem krásnější je příběh Heidy děvčátko z hor od Johanny Spyri.

Bet
16.02.2013 4 z 5

Kniha mého mládí, samozdřejmě lepší než film.

Kituna
18.02.2012 5 z 5

jako mala sem jeji pribehy milovala ... a ten fiilm ... no kráása