michal0396 michal0396 komentáře u knih

Hostina pro vrány 1 Hostina pro vrány 1 George R. R. Martin

Jak já Hostinu Pro Vrány žeru. Chybí tu Tyrion a Jon, ale to nevadí. Máme tu Jamieho a Sama. Přiznám se, že tenhle díl jsem si přečetl třikrát.

30.12.2019 5 z 5

Bouře mečů Bouře mečů George R. R. Martin

Tenhle kousek patří u většiny k těm oblíbeným. Pro mě je to slabší kousek ze série. Opravdu hrozně nečtivé, nebo jak to říci.

30.12.2019 3 z 5

Střet králů. Svazek první Střet králů. Svazek první Landry Q. Walker

Kniha jako cihla a přesto tak rychle byla přečtena. Nu, co dodat. Poslední kniha, kterou seriál jakžtakž zvládá adaptovat se ctí. Tady jsem ještě příběh věděl a předvídal díky seriálu. Ale jak říkám, četlo se to hezky a rychle.

30.12.2019 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Náročné čtení. Pamatuji si, že jsem to kdysi objevil ještě před samotným seriálem a ztrácel jsem se v tom. Ale poté, co jsem zhlédl první dvě série seriálu, tak jsem se hezky chytl a dnes preferuji tuto knižní sérii a netrpělivě vyčkávám na Vichry Zimy.

30.12.2019

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Zajímavé fantasy osvěžení po přečtení ság jako jsou Zaklínač a Písen Ledu a Ohně.
Než vás stihne pohltit samotný příběh, tak vás chytne čtivost této knihy. Autor neuvěřitelně umí psát, tak že neustále musíte pokračovat, i když si ještě v polovině knihy řeknete, jak jste toto čekali nebo toto už někde četli.
Nakonec, zhruba tak v třetí třetině knihy vás konečně chytne i příběh a začnete se těšit na další díl.

30.12.2019 4 z 5