Michaela_ Michaela_ komentáře u knih

Kouřová clona Kouřová clona Sandra Brown

Jedna z knih, která se čte jedním dechem, plná napětí, zvratů a zápletek.

20.05.2017 5 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Až na prvotní zmatek v postavách, kdy jsem se musela vrátit o pár stran zpět pro upřesnění, je kniha velmi čtivá, plná kriminálního, ale i sexuálního, napětí a v neposlední řadě i překvapivých rozuzlení.

Alibi Alibi Sandra Brown

Kniha má spád, je napínavá, plná zvratů, kde po celou dobu máte tušení, že vše není jak se zdá. I když je počátek děje zdlouhavý, chvílemi nad chováním dvou hlavních postav vrtíte hlavou, se kniha čte sama.

Smrtelné nebezpečí Smrtelné nebezpečí Sandra Brown

Zajímavá zápletka s trochu rozvleklým dějem bez spádu (prvně jsem četla knihu od Sandry několik dní). Odhalení hlavní záporné postavy s otevřeným koncem mě opravdu překvapili.

20.05.2017 4 z 5

Nejhlubší tajemství Nejhlubší tajemství Sandra Brown

Stejně jako u ostatních knih od S. Brown, i u této člověka čeká napětí a děj plných zvratů, tentokrát s hořkosladkým koncem.

01.05.2017 4 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Příjemná a odpočinková kniha s detektivní zápletkou, která se, až na občasné zdlouhavé popisy a ojedinělé nelogičnosti, čte sama. I když jsem netušila kdo je vrahem, při závěrečném rozuzlení jsem nebyla překvapivě až tak překvapená. :-)

Nic mi neprozrazuj Nic mi neprozrazuj Joy Fielding

Má první kniha od této autorky. První polovinu knihy jsem si říkala, kdy se začne něco dít. Děj byl rozvleklý a sáhodlouhé, nezáživně psané pasáže ze soudní síně byly až unavující. Nemluvě o hlavní postavě. Z jedné strany úžasná žalobkyně trpící panickými ataky a z druhé strany velmi nevyrovnaná až nesamostatná osoba.
Stále jsem čekala, jak se bude děj vyvíjet, co se bude dít, až poslední kapitoly mě stáhly do děje a konec velmi překvapil.

22.09.2018 3 z 5

Záměna Záměna Sandra Brown

Kniha obsahující nadčasové téma, které bude v určité míře stále aktuální. I když čtenář tuší, jak se věci mají, až do konce je stále na vážkách, zda tomu opravdu je.

29.05.2017 4 z 5

V žáru lásky V žáru lásky Sandra Brown

Kniha na půl cesty mezi romantickým románem a detektivkou. Z počátku jsem stále čekala, kde se najde nějaká mrtvola, aby se začalo vyšetřovat, kdo je vrah. Avsak ryvhle jsem pochopila, že S. Brown opět překvapuje a kniha kde tep jiným směrem. I když se nejedná o žádné vyšetřovací vraždy, je kniha plná zvratů a přemýšlení, kdo za tím vším stojí..

29.05.2017 4 z 5

Závist Závist Sandra Brown

Rozuzlení prokouknutelné již od začátku (což se mi u knih od Sandry nestává), ale i přes to je kniha plná zvratů a překvapení.

20.05.2017 4 z 5

Svědkyně Svědkyně Sandra Brown

Opět kniha plná napětí a zvratů. Vytkla bych však prolínání současnosti s minulostí a utajenou pravou totožnost hlavní postavy.

01.05.2017 4 z 5

Drsný chlap Drsný chlap Sandra Brown

Jak již bylo zmíněno, kniha je čtivá, avšak dle mého kniha neměla takový spád, chvílemi až vleklý děj, který by si zasloužil být rozdělen do dvou knih - minulost Carol s Dodgem a současnost. Překvapil mě otevřený konec.

20.05.2017 3 z 5

Nebezpečná podoba Nebezpečná podoba Sandra Brown

Poprvé jsem si u knihy od S. Brown říkala, kdy už nastanou nějaké zvraty a posun v ději. Hlavní hrdinka mě tentokrát trochu (více) iritovala, což by se dalo přijmout, avšak závěr knihy byl až přehnaný a zbytečně snížil kvalitu celé knihy.

01.05.2017 3 z 5

Zdravím tě, temnoto Zdravím tě, temnoto Sandra Brown

Zdravím tě, temnoto je první knihou s detektivní zápletkou od Sandry Brown, kterou jsem četla. I přes prvopočáteční vleklost, větší počet postav a pocit, že každá druhá postava je sexuálním deviantem, se kniha četla lehce a cca od poloviny děj získává spád, pachatel není jednoznačný do poslední chvíle a kniha se celkově čte dobře.

18.04.2017 3 z 5