mi.sa mi.sa komentáře u knih

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Tak tato kniha není pro mě. Sic jsem myslela, že výlety po Irsku mne naplní a tu do očí bijící romantiku zkousnu, kde vše je jak vystřižené z filmu... Ale ne, nešlo to, nedočteno.

11.07.2023 1 z 5

Černý dort Černý dort Charmaine Wilkerson

Chtěla jsem zkusit také něco jiného, než fantasy a sci-fi. Sáhla jsem dobře, po této knize. Vyhovovaly mi krátké kapitoly, styl psaní, zajímavé příběhy, témata a počet stran. Uteklo to rychle. Recept na černý dort musím ihned zjistit!

10.07.2023 4 z 5

Vážka v jantaru Vážka v jantaru Diana Gabaldon

Začátek této knihy mne opravdu překvapil. Musela jsem si zkontrolovat, zda-li opravdu čtu "druhý" díl této série. Ze začátku jsem to spisovatelce nemohla odpustit, ale čím více se dostáváte dál a pokračujete v tom úžasném čtení, začínáte ji to odpouštět a opět se nemůžete dočkat, co se bude dít na dalších stránkách této knihy. Zde je stránka o seriálu, ale také i o knihách https://www.facebook.com/Outlander.Cizinka

06.09.2014 5 z 5

Padlí andělé / Leviatan Padlí andělé / Leviatan Thomas Sniegoski

U téhle knihy jsem se vážně nudila a to mám fantasy ráda. Nedělo se tam nic co by mě překvapilo, postavy byli taký vlažný a o konci ani nemluvně. Do děje mě to nevtáhlo...

04.06.2014 2 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Krásná kniha. Už od samého začátku si dokázala získat mou pozornost a většinu mého volného času. Vtáhla mě do děje okamžitě. A seriál zatím vypadá moc dobře. Knižní předlohy se drží zuby nehty, což se vidí už málokdy Na této stránce se dozvíte nejnovější informace o seriálu, ale také i zajímavosti o knize https://www.facebook.com/Outlander.Cizinka

01.03.2014 5 z 5