Mh200877 Mh200877 komentáře u knih

Příliš mnoho manželů Příliš mnoho manželů Elise Title

Jedna z mojich obľúbených. Podľa toho aj vyzerá :) Naozaj skvelá a vtipná zápletka. Číta sa jedných dychom.

Záležitost srdce Záležitost srdce Mary Balogh

Slabé, slabé, slabé. Na Baloghovú sa to vôbec nepodobá. Podľa mňa sa vôbec neoplatí čítať. A to rozuzlenie ani nekomentujem. Veľké sklamanie pre mňa.

07.09.2014 2 z 5

Neworleanské dedičstvo Neworleanské dedičstvo Alexandra Ripley

Krásna kniha. Príbeh o silnej žene ma vždy zaujme :) Páčili sa mi aj zaujímavé informácie o New Orleanse. Rada sa k nej vraciam.

Zlato tabákových polí Zlato tabákových polí Alexandra Ripley

Pre mňa okrem romantiky aj motivačná knižka. Príbeh, ako sa vypracovať z ničoho...

07.09.2014 5 z 5

Sametový slib Sametový slib Jude Deveraux (p)

Zamatová séria je moja naobľúbenejšia. Čítala som už niekoľko krát a určite sa k nej ešte vrátim. Pre mňa je v tomto príbehu určité posolstvo o tom, že aj v minulosti bolo treba šikovnú ženu na to, aby veci nabrali ten správny smer :) Tento diel sa mi páčil najviac.

Ostrov kvetov Ostrov kvetov Johanna Lindsey

Pridávam sa k miruska1. Naozaj, keď sa príbeh presunie na Havaj, vtedy začína byť skutočne zaujímavý. Romantika plná kvetov a exotiky. Včera som ju opäť raz dočítala a zase ma bavila :)

Otrokyně Otrokyně Johanna Lindsey

Jedna z mojich najobľúbenejších kníh od tejto autorky. Pekný príbeh a samozrejme romantický koniec :) Určite stojí za prečítanie. Pravidelne sa k nej po čase vraciam a čítam znovu.

Tajomný dar Tajomný dar Johanna Lindsey

Pre mňa najslabšia kniha zo série Malory. Príliš krátka a slabý príbeh. V podstate ma ničím nezaujala. Čakala som niečo iné, keďže sa jedná o príbeh hlavy rodiny Jasona Maloryho. Nechám si ju len preto, lebo chcem mať kompletnú sériu.