Meo Meo komentáře u knih

Červená lilie Červená lilie Nora Roberts

Běhal mi mráz po zádech, když se duch převtěloval do Hayley :-D Supr zakončení série :-))

Modrá jiřina Modrá jiřina Nora Roberts

Zase duchovno :-) to prostě miluju :-) Když se člověk začte tak se mu ani nechce se odtrhnout :-D

Zakletá země Zakletá země Nora Roberts

Napětí a romantika, trochu humoru a tajemna - přečetla jsem jedním dechem :-D

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Právě jsem Vraní dívku dočetla a musím říct, že z ní mám poněkud smíšené pocity. Co se týče obsahu tak je dost děsivé si představit, že se něco podobného opravdu mohlo odehrát. Ale i tak jsem už četla i horší knížky. Jinak začátek knihy se poměrně vleče a skoky z jednoho časového úseku do druhého mě mátly na tolik, že se mi do dalšího čtení moc nechtělo. Až druhá polovina knihy mě začala opravdu bavit (nebo spíš zajímat). Nejdřív jsem si myslela, že si druhý díl ani nebudu číst, ale teď když jsem dočetla první, tak jsem celkem zvědavá, jak dlouho ještě bude trvat policistce než přijde na to, kdo vlastně je její nová kamarádka a jak strašně jí vodí za nos.
Abych to nějak shrnula, jsou knihy které si s chutí přečtu po nějaké době znovu, ale Vraní dívka k nim určitě nepatří.

04.01.2015 2 z 5

Síla ohně Síla ohně Nora Roberts

Je mi líto, že je to poslední díl trilogie, protože se mi opravdu líbil :-)

Tanec větru Tanec větru Nora Roberts

Je pravda, že prvních pár stránek mě nejdřív moc nebralo, ale čím víc se děj rozvíjel tím to bylo lepší a už jsem byla lapená :-)) Knihy N. Robertsové znám dobře a nikdy se od nich nemohu odtrhnout. Podle mého názoru je to jedna z nejlepších spisovatelek. Dokáže zaujmout a držet čtenáře až do konce v napětí :-D Vřele doporučuji