megi megi komentáře u knih

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Tenhle díl se mi líbil míň než ostatní, ale i přes to se nemůžu dočkat 4. dílu!!!!...

18.01.2011 4 z 5

Eldest Eldest Christopher Paolini

V téhle knizej e to co jsem potřebovala...svět elfů...eragonův výcvik mě bavil absolutně nejvíc, opět spousta nového děje a akce...!!...dělal mi ale problém skákat z Rorana k Eragonovi ale jinak zase sem se nemohla odtrhnout...prostě skvělé...a nejlepší je že když tohle dočtete tak mi to vůbec není líto, protože na mě čeká Brisingr :-)

10.01.2011 5 z 5

Kauza Kristus Kauza Kristus Lee Strobel

Velmi složitá kniha na čtení...četla jsem ji po kouskách snad přes měsíc, je psaná víc vědecky ale rozhodně jsem toho nelitovala protože mi dala nový pohled na evangelium z různých hledisek.

30.11.-0001 4 z 5

Parfém: Příběh vraha Parfém: Příběh vraha Patrick Süskind

šílená kniha...někdy mi to přišlo až moc přemrštěné ale co se týče dějové myšlenky tak mě velmi upoutala. Líbilo se mi jak tam byla vylíčena psychologická stránka hrdiny a detaily z jeho pocitů...

Mozart: Člověk a génius Mozart: Člověk a génius David Weiss

Čekala jsem něco lepšího místy kniha moc rozvleklá a nezajímava ale na druhou stranu ve mě vzbudila velky zájem o jeho hudbu.

30.11.-0001

Příběh je skvělý al Smith se až zbytečně vyžívá v líčení různých nechutností a to mi trochu názor na knihu pokazilo