Mateo67 Mateo67 komentáře u knih

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Čekala jsem, že přečtu na jeden zátah, ale nebylo to tak. V polovině knihy jsem se zasekla a pár dní ji nevzala do ruky. 2. půlka slabší než první. Zbytečně zakomponované Vánoce, tady autorka až moc tlačila na pilu. Ale čtyři hvězdičky za úžasné kresby a zápisy v deníku. V těchto stranách byla síla celé knihy. No a samozřejmě píseń a její klip. A lítost nad sebou sama, že nikdy nedokážu všeho nechat a jít si bezhlavě za svými sny.

26.01.2019 4 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Slabší než první díl. Zmatené, fůra postav a jmen, kdo je loutka a kdo návnada a na kterém kontinentě? Četlo se dost těžko. A chyběl Wolf! Kvůli němu a prvnímu dílu si nenechám ujít třetí.

19.01.2019 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Přečteno až po Loutkářovi a musím napsat, že se mi tento díl líbil mnohem víc. Hlavní postavy si mě dokázaly získat, což se v Loutkárovi nestalo.
Pozor spoiler!
Jen to závěrečné setkání v soudní budově mi trochu vadilo. Že oba prostě věděli, že zrovna tam ten druhý bude.

19.01.2019 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Oddechovka, ale na úrovni. Četla se sama, pomohla zapomenout na starosti. 4 hvězdičky, protože 5 si nechávám pro knihy typu, kdy člověk zůstane “štronzo”. Četla jsem ji jako třetí od Brynzy a asi se mi líbila nejvíc, hlavní hrdinka mi zde byla sympatická tím, že působila mnohem víc lidsky a netlačila tolik na pilu jako v dalších dílech.

01.01.2019 4 z 5