Maslojed Maslojed komentáře u knih

Slovenský nářez: Antologie nejlepších autorů slovenské fantastiky Slovenský nářez: Antologie nejlepších autorů slovenské fantastiky * antologie

Krásna zbírka, povídky výborné skoro všechny. Pro mě nad všemi vyčníval Žoldnéř, to bylo parádní.

04.01.2024 5 z 5

Krev, monstra a cukroví (limitované vydání) Krev, monstra a cukroví (limitované vydání) * antologie

Příjemné christmas počteníčko

04.01.2024 5 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

výborná kniha i audiokniha. Škoda, že ten svět je už uzavřen... Hrdina z Istanbulu, vzpomíname.

04.01.2024 5 z 5

Černá smečka Černá smečka František Kotleta (p)

Hodně Kotletu ... ať si to každý vyloží po svém. za mě 5*

04.01.2024 5 z 5

Pavučina Pavučina John Wyndham (p)

V dobe kdy jsem to cetl, me nejvic fascinovalo, z nejakeho duvodu, ze to vyslo az po autorove smrti... kazdopadne fajn jednohubka, na dnesni dobu mozna nicim vyjimecna a zbytecne nataha povidka, ale jinak dobry.

10.11.2023 3 z 5

Evakuace Evakuace Howard Safar (p)

Možná nostalgie, četl jsem to ješte na škole - jedno z prvních katastrofických scifi, které se ke mně v češtine dostalo. A zatracene se mi to libilo, ale radši to druhýkrát číst nebudu, kdyby náhodou ... :o)

10.11.2023 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Úplne první detektivka jakou jsem kdy četl.

Sonáta pro Azazela Sonáta pro Azazela Dušan Fabian

Výborná série, a Sonáta pro Azazela nejlepší díl.

Třetí měsíc Třetí měsíc Wolfgang Hohlbein

Serii Charity jsem miloval, poctiva devadesata leta ve vesmiru jak maji byt. Skoda jen, ze to autor nikdy nedopsal (komentar niz, kterej uvadi, ze dopsal jen se to neprelozilo neni spravnej - 4 neprelozene knihy jsou nejspis souborna vydani).