marym marym komentáře u knih

Modlitby Modlitby Jan Jun

Bezvadná kniha modliteb na každý den. Ve své době nejlepší věc na českém trhu. Dnes má konkurenci v "Ty jsi se mnou", která má ale jinou koncepci.

28.01.2023 5 z 5

Ty jsi se mnou: modlitby a texty k meditaci Ty jsi se mnou: modlitby a texty k meditaci Ondřej Macek

Výborná kniha, potěší duši. Modlitby do všech různých situací, modlitby slavných osobností, krátké texty k zamyšlení. Prostě perfektní.

28.01.2023 5 z 5

Všechno, jen ne hrdina Všechno, jen ne hrdina Rudolf Lorenzen

Dobrý den pane Romane, jen v krátkosti - abyste neměl pocit, že jste sám - pro mne je to také osudová kniha.

10.07.2022

Panství na ostrově Panství na ostrově Maria Edgeworth

Odpočinkové a příjemné. Nalákalo mě na další romány o Irsku.

09.02.2021 5 z 5

Duchovní koučink Duchovní koučink Helmut Schlegel

Dobře připravená cvičení pro samostatnou meditaci.

Krkonošští rodáci vzpomínají 3 Krkonošští rodáci vzpomínají 3 Libor Dušek

Stejně dobrá, jako předchozí.

Krkonošští rodáci vzpomínají 2 Krkonošští rodáci vzpomínají 2 Libor Dušek

Bezva, jako jednička.

Krkonošští rodáci vzpomínají Krkonošští rodáci vzpomínají Libor Dušek

Mrazivě skutečné. Oceňuji nenápadnou, ale důležitou roli autora, který kladl doplňující otázky. Výpovědi se nevyhýbají bolestným ani zahanbujícím tématům.

Chawtonské dopisy Chawtonské dopisy Jane Austen

Obohacující pramenný materiál, poctivě připravený komentář k jednotlivým dopisům

Pohádka o králi Karlovi Pohádka o králi Karlovi Lucie Seifertová

Děti ji milují :)

02.05.2018 5 z 5

Mezi duší a Duchem - enneagram a křesťanská spiritualita Mezi duší a Duchem - enneagram a křesťanská spiritualita Denisa Červenková

Zatím nejpraktičtější průvodce pro duchovní život pracující s enneagramem.

16.03.2018 5 z 5

Krkonošská pouť Krkonošská pouť Zdeněk Susa

Krkonošská pouť je laskavé a svižné vyprávění autora Zdeňka Susy, který z mladické lásky ke K.H.Máchovi putuje po hradech, které Mácha navštívil a namaloval. Vyprávění mísí (pikantní) příběhy míst, zápisky z Máchových deníků a autorovi zážitky z cesty. Kniha představuje Máchu, jak ho neznáme, včetně vlastních autorových badatelských postřehů. Kniha mě potěšila, přečetla jsem během tří dní.

16.02.2014 5 z 5

Zelik Rifkin a strom snů Zelik Rifkin a strom snů Steve Stern

Mystika se míchá s všedním životem, zemitost s duchovním světem, příběhy dýchají typickou židovskou poetikou. Milé a vtipné povídky.

28.09.2013 3 z 5