martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Do Vladivostoku na zmrzlinu na kole Do Vladivostoku na zmrzlinu na kole Jan Tomšíček

Pan Tomšíček je opravdu dobrý, že zvládl takovou dlouhou cestu.Ale tato knížka byla jinak pořád o jednom a tom samém dokola.Nebyly to zas tak super zážitky jako když jel Afrikou.Proto sem se většinu času u knížky nudila.

06.08.2012 1 z 5

Otroci současnosti Otroci současnosti Benjamin E. Skinner

Knížka je velmi čtivě napsaná.Je tam spoustu smutných příběhů a spoustu fakt.Člověk má po přečtení tendenci jít a pomáhat.Myslím, že pro autora této knížky, muselo být hodně těžké sbírat příběhy všech těch otroků. Já osobně bych nečekala, že nějací v této době ještě existují.

21.05.2012 4 z 5

Afrikou domů na kole Afrikou domů na kole Jan Tomšíček

Pěkná dobrodružná knížka, plná zajímavých věcí.Ale vůbec se mě nelíbili občas ty nechutné věci jako například popisování vředů, bulek, moči a nebo popis toho jak jí a pije to co najde na cestě (2 roky stará cocacola, několik dní se válející třešně na silnici a tak). Vím, že to patří k němu a k jeho cestě,ale přišlo mě to nechutné. Ale i přesto se mě knížka líbila a proto tři hvězdičky.

04.03.2012 3 z 5

Faktótum Faktótum Charles Bukowski

Tak kniha je mnohem lepší jak film, je z ní aspoň pochopit co chce autor říct. Ale i přesto je to "jednoduchá" tvorba.Je to deník jednoduchého člověka, kterej vidí jen sex a chlast.

06.01.2012 2 z 5

Katedrála hrůzy Katedrála hrůzy Jeffery Deaver

Příběh vymyšlený moc dobře,ale jak tam rozebírá potom vztah těch rodičů až moc podrobně,tak to se mě k jeho stylu moc nehodilo a místama mě to přišlo i nudné.Deaver má mnohem lepší knihy :o)

17.12.2011 2 z 5

Beatrice a Vergilius Beatrice a Vergilius Yann Martel

Pěkná, smutná knížka. Spisovatel ze začátku seznámí lidi s těmi hlavními hrdiny tak, že je každej musí mít rád a proto pak ten konec čtenáře dostane. Výborně popsané scény,věci atd. Nejhezčí z toho všeho je krásný popis hrušky!

08.11.2011 4 z 5

Zen v 10 lekcích Zen v 10 lekcích Anthony Man-Tu Lee

Tak z této knížky jsem nepochopila vůbec co je to ZEN. Jediné co mě to dalo byl popis jak meditovat,ale to je vše.

16.10.2011 1 z 5

Milénium 1–3 (box) Milénium 1–3 (box) Stieg Larsson

První kniha byla hooodně dobrá, čtivá, napínavá, ale prvních 40 stran jsem myslela,že knihu odložím. Jsem ráda že jsem vydržela.
Druhá kniha také výborná, už méně teda čtivá jak první,ale i tak se do toho člověk dostal a četl a četl.
Třetí kniha super,od začátku napínavá a opravdu bezvadná.Jen zas těch posledních 50 stran už zbytečně zdlouhavých.

23.08.2011 4 z 5

Základy reflexologie Základy reflexologie Nicola Hall

Věděla jsem, že to bude tak trošku na nic, ale že to bude až takovej propadák to jsem nečekala.

14.08.2011 odpad!