Martinak478 Martinak478 komentáře u knih

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Přemýšlím co k teto knize napsat...Dlouho se mi nestalo abych celou knihu průběžně probrečela a nebo neměla slzy v očích. Kniha je to krásná a jsem ráda, ze jsem ji četla. Rozhodně si přečtu druhý díl v serii. Ze začátku to nebylo vubec lehké čtení, až jsem přemýšlela jestli ji nemám radši odložit..jsem ráda, že jsem to neudělala.

22.05.2022 5 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Za mě super, mam přečtenou první generaci a ta byla perfektní. I když jsem si říkala, ze už si ji znovu nepřečtu, tak díky tomuto dílu vim ze si přečtu vsechny předchozí dily znovu. Dlouho se mi nestalo, ze bych u knížky brečela, tady jsem na ty písmenka ani neviděla. Knížka je z části i smutná, ale autorka opět dosáhla toho jako ve všech předchozích dílech...víte, že Vás pohltí, že se tam stane spoustu věcí jak dobrých, tak i zlých ale každopádně to bude další super jízda, protože děti jsou prece kopie rodičů a 1.generace byla fakt síla Pri představě co bude v díle Rozzlobený Bůh se opravdu nemůžu dočkat

19.04.2022 5 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Upřímně, jsem touto knihou dost překvapená. Přečtu za rok v průměru 50-150 knížek a vše jsou romány (pro ženy, adult, eroticke a hlavně dark romancy). A mile mě překvapilo, že ani v půlce jsem nevěděla kam závěr směřuje. Mám tento styl románu ráda, takže se mi četl dobře. Děj byl sám o sobě zajímavý a "scenky" dost žhavé Až jsem si na konci říkala, že by bylo fajn kdyby byl druhý díl

10.04.2024 5 z 5

Výkřik do ticha Výkřik do ticha Amo Jones

Tenhle dil byl naprosto dokonalej. Dávám plnej počet. Strašně se mi líbí že propojila Půlnoční běsnění se serii Elitní klub králů, což je moje nejoblíbenější série vůbec.

Jedine co me štve, je že její knihy hltám tak moc, ze jsem zvládla za 3dny první tři díly z této serie, o víkendu dočtu 4.ty a pak budu muset bůhví jak dlouho čekat na další dil o Kohenovi a jak to vlastně celé dopadne

19.01.2024 5 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Co k tomu říct....je to prostě další skvělá serie knih od Amo. Chaos v míru jsem doslova shltla během jednoho dne a už se nemůžu dočkat až si dneska rozečtu další díl. Je až neuvěřitelné jak mě její příběhy dokáží doslova pohltit. Jsem rada, ze jsem počkala až vyjde cela serie, asi bych se zbláznila Tohle jsou podle mě knihy které stojí za zfilmování. Za mě TOP stejně jako Klub elitních králů.

16.01.2024 5 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

MAU256.... Rozumím Vám. Celá ta série mě pohltila vice jak Elitní klub králů. Až tak že jsem si ji začala číst znovu a to v originale. Knihy od Amo bohužel nakladatelství Baronet zrušilo, takže v českém jazycw je to od ni posledni serie.

09.03.2024 5 z 5

Jenom ne Rich Jenom ne Rich Penelope Bloom

Souhlasím o s ostatníma....nenadchne a neurazí. Je fakt, že jsem se dost nasmála kdykoliv se v knize objevil Cade Normálně bych neuvažovala že si přečtu další díl, ale jenom proto že má být o něm tak nebudu váhat. Tuším že se budu smát od začátku až do konce.

25.01.2024 2 z 5

Ve jménu pomsty Ve jménu pomsty Kinga Litkowiec

Celá serie byla super. Bohužel knize nedám plný počet kvůli konci...za me nuda a zklamání.

23.01.2024 3 z 5

Vládci chaosu Vládci chaosu Amo Jones

Z celé serie, tohle je nejlepší díl. Už se moc těším na závěrečnou knihu o Kohenovi. Tak jako vždy bylo v knize od Amo vše co mohlo být. Mám dost přečtených románů a na jejich knihach se mi líbí zvraty dějích a hlavne jsou dost napínavé nedaji se odhadnout co se stane na další strance, na rozdil od 70% ostatních románů Nemate někdo tip na podobnou Dark romanci? Díky

21.01.2024 5 z 5