martas006 martas006 komentáře u knih

Úžasná knížka, doporučuji.

30.04.2015 5 z 5

Špalíček výletů pro každý den jeden 3 Špalíček výletů pro každý den jeden 3 Petr David

Třetí špalíček a opět plný tipů na výlety. Ráda se nechávám inspirovat. A v tomto díle i pár zahraničních tipů.

Příběh jedné lásky Příběh jedné lásky Erich Segal

Krásný, dojemný příběh lásky

30.04.2015 4 z 5

Trable zamilované holky Trable zamilované holky Jitka Komendová

Krásná knížka, četla jsem jí v mých -nácti letech a klidně bych si ji přečetla znovu.

30.04.2015 5 z 5

Terezín v konečném řešení židovské otázky Terezín v konečném řešení židovské otázky * antologie

Čtivě popsaný život v terezíně se spousty fotek. Občas se k ní vracím.

30.04.2015 5 z 5

Konkurz na milence Konkurz na milence Simona Monyová (p)

Kniha mě bohužel příliš nezaujala. Musela sem hodně přemýšlet, abych oddělila příběh Bianky od Kamily. Ten konec byl předvídatelný.

30.04.2015 3 z 5

Liguére!, aneb, Hlášky z českých filmů Liguére!, aneb, Hlášky z českých filmů Marie Formáčková

Doporučuji všem, kteří mají rádi české filmy.

02.04.2015 5 z 5

Skladatelka voňavého prádla Skladatelka voňavého prádla Martina Formanová

U první poloviny jsem měla chuť jí přestat číst, ale poté, co se autorka v knize odstěhovala do Ameriky, mě teprve začala bavit.

02.04.2015 3 z 5

Zůstane to v rodině Zůstane to v rodině Ephraim Kishon

Pěkná a zábavná knížka

02.04.2015 5 z 5

Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Ivona Březinová

Autorka v této knize úžasně popsala závislost na hracích automatech, které Ester propadla. Krásně se četla.

24.03.2015 5 z 5

Filmové hvězdy a jejich hlášky Filmové hvězdy a jejich hlášky Robert Rohál

Pěkná kniha, jen škoda, že v těch hláškách je tolik chyb.

06.03.2015 4 z 5

A tak jsem šla životem A tak jsem šla životem Helena Růžičková

Helena Růžičková byla úžasná herečka a u knížky jsem se bavila. Rozhodně doporučuji.

06.03.2015 5 z 5

Stella - O sobě (Život je jiné jeviště) Stella - O sobě (Život je jiné jeviště) Stella Zázvorková

Upřímně tuto herečku mám ráda, ale tato knížka o jejím životě mě místy až nudila. Velmi mě zaujalo její dětství, ale pak to bylo horší. Je to škoda.

06.03.2015 3 z 5

Manželky na odpis Manželky na odpis Simona Monyová (p)

Moje první knížka od Monyové a nezklamala. Knížka se mi líbila, byla hodně čtivá. Těším se na další knihy od této spisovatelky.

06.03.2015 4 z 5

Lásky a nálezy Lásky a nálezy Lenka Lanczová

Krásně napsaná knížka, měla jsem ji přečtenou za 4 dny.

13.01.2015 4 z 5

Hezká knížka. Nejdřív jsem ji viděla zfilmovanou a až pak jsem si ji přečetla. Moc hezky napsaná.

25.08.2013 5 z 5