mari.seri mari.seri komentáře u knih

Svědectví kostí Svědectví kostí Kathy Reichs

Po dlouhé době jsem opět sáhla po knize s doktorkou T.B.. Příběh čtivě napsaný, postavy dobře vykreslené. Přečteno za jeden víkend :-)

18.03.2019 4 z 5

Ďáblova kolonie Ďáblova kolonie James Rollins (p)

Opět další skvělá kniha od tohoto autora. Výborně propojená historie se současností, čtivě napsáno, napětí až do konce. Přečteno jedním dechem

18.03.2019 5 z 5

Boží oko Boží oko James Rollins (p)

Další kniha ze série Sigma. Autor opět nezklamal, psáno svižně, čtivě, neodmyslitelné zvraty v ději, velmi zajímavě propojená historie se současností. Místy sice trochu přitažené za vlasy, ale přečteno jedním dechem. Těším se na další knihy :-)

17.12.2018 4 z 5

Zdivočelá země / Aukce Zdivočelá země / Aukce Jiří Stránský

Po knize jsem sáhla na zákaldě čtenářské výzvy a shlédnutí skvělého seriálu. Zdivočelá země se četla jedním dechem, nicméně Aukcí se musel člověk prokousat a úplně mi nesedla. Dle mého názoru jedna z mála výjimek, kdy filmová tvorba předčí tu knižní.

18.09.2018 3 z 5

Mapa z kostí Mapa z kostí James Rollins (p)

Moje první kniha od J.Rollinse a rozhodně ne poslední. Napsáno velmi čtivě, zajímavý příběh, napětí od začátku do konce. Zhltla jsem ji během pár dní na dovolené a už se těším až si přečtu další z této série.

10.09.2018 5 z 5

Strašidla z Woodlandu Strašidla z Woodlandu Jaroslav Kuťák

Další super detektivka z golfového prostředí. Napínavá, proložená humornými scénami. Dvojici detektivů doplňují tlusťoušek Dan s Popinkou a architekt Zdeněk, na tuto dvojici si už čtenář zvykl a bez nich by to už nebylo ono. Těším se na další knížku, doufám, že bude brzy :-)

17.07.2016 4 z 5

Když zraje tráva Když zraje tráva Jaroslav Kuťák

Detektivky od J. Kuťáka mě nikdy nezklamou. Vždy jde o originální případ, jedinečné motivy. A i když v této knize tradiční detektivské duo Karel a Marie přepoustili místo svým dvěma kamarádům, na napínavost a zajímavost příběhu to nemělo vliv. Detektivní příběhy zasazené do golfového prostředí jsou zajímavé a už se těším na další :-)

14.02.2016 4 z 5