marek7167 marek7167 komentáře u knih

Smrtící gen Smrtící gen Robin Cook

Včera dočteno, posledních 100 stran se četlo jak nic! V první polovině knihy se hodně rozvíjely a popisovaly vztahy mezi postavami, aby o to víc se člověk emočně a dějově vžil do dané situace. Škoda, že brzo byl prozrazen vrah pacientů, nicméně i tak jsem spokojen s tím, jak to celé skončilo! Určitě mohu doporučit :)

08.08.2015 5 z 5

Pád Pád Michael Connelly

Osobně hodnotím na 3*, nevím proč, ale celkově mě kniha ani nezaujala ani nenaštvala, četl jsem i lepší. Věřím však, že autor je to bravurní a rád vyzkouším jinou jeho knihu.

04.04.2015 3 z 5

Platanová alej Platanová alej John Grisham

Knihu jsem si koupil zejména z toho důvodu, že studuji práva, zaujal mě fakt, že spisovatel je americký advokát, který tedy do knihy může zakomponovat mnoho mi blízkého a přitom "americky" neznámého. Upoutávka na obalu knihy mne zaujala a s touto zaujatostí jsem se pustil do čtení. Musím uznat, tak skvěle, jednoduše a přitom čtivě jsem dlouho knížku nečetl, žádné krkolomnosti, vše je podáváno zpříma. Děj je zajímavá, problematika komplikovaná, v hlavě jsem si stále vytvářel různé možnosti, jak celé story zakončit a ke konci už jsem čekal, jak to asi dopadne, nicméně i tak mě konec dostal! Rád se k tomuto autorovi budu vracet a s chutí číst další jeho knihy. PS: doufám, že bude kniha předlohou k filmu, chytnout se toho zkušený režisér, může z toho dostat maximum a velmi dobrý film.

03.04.2015

Tichý křik Tichý křik Thomas O'Callaghan

Knihu jsem přečetl tak před dvěma lety, avšak pokud si dobře vzpomínám na své pocity po dočtení, byl jsem v euforii, jak skvělá knížka Tichý křik vlastně je!!!

19.02.2015 5 z 5

Ostrov sviní Ostrov sviní Mo Hayder

Knihu jsem přečetl již tak před 5ti lety a pro mě absolutně brilantní kniha s vynikající zápletkou a super koncem, kdy se vše změní v posledních 5 stránkách knihy!!!

15.02.2015 5 z 5