MarciPestova MarciPestova komentáře u knih

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

Naprosto skvělá kniha přečtená za 2 dny :) Skvělé místo děje, fajn postavy, úžasná zápletka. Už od poloviny knihy jsem začínala tušit kdo by to mohl udělat, ale dost jsem se spletla :D Konec smutný a naprosto nepředvídatelný. Vraha jsem ani na minutu netipovala a překvapil mě. Rozhodně doporučuji! :)

24.02.2022 5 z 5

Seznam hostů Seznam hostů Lucy Foley

Za mě kniha byla super. Přečetla jsem jí za 2 dny a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Trochu strašidelné místo tomu dalo tu správnou atmosféru a vrah i mrtvola mě dost překvapili. Na obojí jsem tipovala někoho jiného. Rozhodně doporučuji!

30.12.2021 5 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Tuto autorku mám ráda a její knihy řadím spíš k "oddechovkám". Kniha se mi líbila, ale už od začátku bylo předvídatelné jak to dopadne. Tím, nechci říct, že je tím pádem špatná. Spoustě situacím jsem se upřímně zasmála, ale trochu mi tam chyběl nějaký zvrat nebo něco dramatického co by tomu dodalo šťávu.

05.09.2022 3 z 5

Molly Molly Agnieszka Lingas-Łoniewska

Dlouho jsem přemýšlela zda do téhle knihy jít. Nakonec jsem to zkusila a za mě naprostá pecka. Dokážu pochopit, že spoustě lidem bude vadit povaha a chování Molly, ale zamyslete se- je to příběh ze života a bohužel tak to někdy chodí u lidí co měli těžké dětství. Moc se mi líbilo, že kniha byla psána jak z pohledu Molly, tak i Robsona a Viktora. Už v polovině knihy mi bylo jasný, že nemůžu očekávat nějaký doják, ale dost mě to překvapilo. Mělo to příběh, drama, zvrat... A musím uznat, že oba epilogy mě příjemně dostaly :)

13.06.2022 5 z 5

Poslední, kdo zůstal Poslední, kdo zůstal Riley Sager (p)

Tohoto autora jsem si po přečtení první knihy naprosto zamilovala. U téhle knihy mě překvapilo, že se autor pustil do duchařiny. Ze začátku jsem si myslela, že to bude "jen" vyprávění o starém domě ve kterém se dřív něco stalo, ale vůbec mě nenapadlo, že se u toho začnu i trochu bát. Konec mi začal trochu připomínat Darcy Coates, ale nemohla jsem se od toho odtrhnout. Konec jako vždy naprosto nepředvídatelný a vyrazí dech. Ani chvilku jsem se nenudila a mělo to i můj oblíbený WOW efekt, kdy ze mě vypadlo "No ty vole" :D Doporučuji" :)

03.01.2022 5 z 5