Maňule Maňule komentáře u knih

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Pěkná odpočinková romantika. Závěr nepřekvapí, ale potěší :). A na to, že je to autorčina prvotina, tak se vyvedla.

07.07.2018 4 z 5

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

Perfektní thriller s dokonale vymakanou zápletkou a skládačkou, jejíž dílky do sebe ke konci krásně zapadnou, napínavý od začátku do poslední stránky. A moc se mně líbila postava Olivie. Těším se na další díl.
A doporučuji!!!

06.08.2017 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Rosamund Lupton

Docela jsem ráda, že mám dočteno. Předchozí autorčiny knihy mě nadchly, takže jsem se těšila....., ale zdlouhavé popisy, nevěrohodný děj a takový prazvláštní ustřižený konec. Snad to příště bude lepší.

22.07.2017 2 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Knihu jsem si koupila a včera s velkým přemáháním dočetla, ale jsem zklamaná. Nebavila mě, přitom tuto severskou dvojici miluji a mám od ní přečtené všechny knihy. Nevím.....možná tento žánr příště nevyhledávat.

07.06.2017 3 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Příjemné a nenáročné čtení na léto s troškou napětí a překvapením v závěru. Druhý díl je již v pořadí čekatelů :).

07.07.2018 4 z 5

Vůně života Vůně života Táňa Keleová-Vasilková

Pěkné počteníčko, další z příběhů ze života od mé oblíbené autorky. Jistě má i lepší a asi se k této již nevrátím, i tak jsem se u knihy krásně odreagovala.

16.10.2017 3 z 5