makyna98 makyna98 komentáře u knih

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Moje první kniha od této autorky a nezklamala. Až překvapivě ji řadím mezi svých Top 10. Je to jednoduché čtení, krásně vykreslený příběh s úžasným románkem. Baz je neuvěřitelná postava a hrozně moc mi přirostl k srdci. Za mně opravdu příjemné čtení, ale není to pro náročné čtenáře. Ovšem fanoušci LGBT románů, myslím, že tohle je kniha pro vás! :D

Napůl ztracený Napůl ztracený Sally Green

Tahle trilogie mně opravdu chytla za srdce. U prvního dílu jsem si říkala, že to zas nebude taková bomba, ale díky lásce na první pohled, nebo spíš slovo, ke Gabrielovi, jsem pokračovala dál.
A dobře jsem udělala, poslední díl je neuvěřitelný a naprosto mi zlomil srdce. Posledních 50 stránek jsem probulela jako malá holka.
Ale rozhodně doporučuju, knihy se skvěle čtou, člověk si bez problémů udělá vztah s postavou či postavami a rozhodně se nudit nebude. :D

03.07.2020 5 z 5

Tokijský ghúl 1 Tokijský ghúl 1 Sui Išida (p)

Doporučuju!! Přečetla jsem celou sérii jedním dechem. Je to opravdu propracovaná série, díl od dílu zajímavější, i hlavní postava prochází velmi zajímavým vývojem. Rozhodně stojí za přečtení, ale není to pro slabé povahy, pokud někomu nevyhovují části těla oddělené od celku, nebo spousta krve, asi to nebude nic pro vás. A konec stojí za to :D

03.07.2020 5 z 5

Tokijský ghúl 7 Tokijský ghúl 7 Sui Išida (p)

Tak tenhle díl je naprosto nejlepší. Kaneki je konečně "týpek" podle mého gusta. Hodně krve a akce, ano prosím !!