Majulenkaa Majulenkaa komentáře u knih

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Knihu jsem přečetla už několikrát. Je to přesně ten typ knihy, co mám ráda tlustá, čtivá s dobrým příběhem a kombinací více žánrů.

25.10.2014 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Mnohem lepší než Prázdné místo. Hltala jsem každou kapitolu a s ní každou novou stopu. Už se nemůžu dočkat pokračování.

25.10.2014 5 z 5

Dospěj! Dospěj! Ben Brooks

Celkem jsem se bavila, ale dočetla jsem jí jen z povinnosti (byl to dárek).

25.10.2014 3 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Nejprve se musím přiznat, že jsem knihu četla v angličtině...tudíž mi pár detailů určitě uniklo (aneb ztraceno v překladu). Navzdory tomuto faktu jsem si knihu užila ať už cestování v čase, historické detaily, romantickou linku i prostředí kde se děj odehrává.

20.10.2014 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Definitivně moje nejoblíbenější kniha. Poprvé jsem ji přečetla jedním dechem a od té doby už se k ní opakovaně vracím. Jana Eyrová ve mě dokáže vždy vzbudit emoce i po několikátém přečtení a ráda se k ní uvrtám na dlouhé hodiny, nebo si jen tak přečtu pár svých oblíbených pasáží pro zlepšení nálady. Pro mě je to prostě klasika.

21.09.2014 5 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Pravdou je, že mě Prázdné místo nezaujalo jako série Harry Potter. Na druhou stranu tohle není kniha pro děti, ale pro dospělé. Pro mě největším mínusem je, že mě určité dějové linky (příběhy postav) absolutně nebavily a u některých jsem chtěla zase trochu víc. Jinak mě tahle kniha docela bavila. Rozhodně na J. K. Rowlingovou v budoucnosti nezanevřu.

21.09.2014 4 z 5