Maiky211 Maiky211 komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Opět skvěle napsaný, ale hrozný příběh. Četla jsem občas se zatajeným dechem a poslední stránky jsem se nachytala s pusou dokořán.

29.09.2023 5 z 5

Bradavické sérii se nevyrovná, ale zajímavý příběh, dobře se četl...

09.12.2019 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Knihu jsem četla poté, kdy jsem si přečetla spousty negativních komentářů a hodnocení. Mne se styl paní Třeštíkové líbí, kniha se mi četla velmi dobře, zaujala mne. Zpočátku sympatické postavy se staly nevypočitatelnými. Za mne 4*

15.10.2017 4 z 5

Robinson Crusoe Robinson Crusoe Daniel Defoe

Toto klasické dílo se mi do rukou dostalo až nyní. Velmi poutavý příběh podaný čtivou formou. Určitě doporučuji :-)

15.10.2017 5 z 5

Trable anglického šlechtice v Čechách Trable anglického šlechtice v Čechách Václav Erben

Moje první kniha od tohoto autora. Celkem čtivé, některé pasáže se mi četly trochu hůře, ale přesto ve mne kniha zanechala pozitivní dojem.

15.10.2017 4 z 5

Panoptikum starých kriminálních příběhů Panoptikum starých kriminálních příběhů Jiří Marek (p)

Odjakživa mám ráda detektivky a tyto kriminální příběhy jsou velmi čtivé, perfektně zpracované. K tomu obrázek staré Prahy a doba První republiky. Prostě skvělé. Doporučuji.

15.10.2017 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Až nyní jsem si toto klasické dílo přečetla. Již od prvních stránek mne kniha uchvátila, četla se velmi dobře. Určitě zaslouženě kultovní :-)

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

Zajímavé, nepříliš rozšířené téma. 2.polovina byla trochu slabší než první část. I přesto se mi kniha líbila.