magnolia magnolia komentáře u knih

Takhle to končí Takhle to končí Kathleen MacMahon

Mně tohle čtení docela zklamalo, a to rozhodně nemusím mít vždycky "šťastný konec". Čekala jsem jiný příběh, nějakou zápletku v rodinné historii - asi mně nějak zmátla anotace (dobrodružství?). A to jsem si hrdinku oblíbila, její zálibu v plavání, názory i její rodinu.

31.07.2013 2 z 5

Oheň Oheň Jane Casey

Dobré čtení, ale konec byl tak nějak zbytečně dotahovaný, už to nebylo tak napínavé.

26.07.2013 3 z 5

Deník mých kachních let Deník mých kachních let Lucie Sára Závodná

Je to prostě deník - holky, co studuje vejšku, má ráda svoje dvojče-bráchu, poznává život i sama sebe, trochu tápe ve vztazích, přemýšlí a moc ráda píše (dost upřímně). Když se to takhle bere, tak je to docela dobré čtení .

27.05.2013 3 z 5

Cukrový klaun Cukrový klaun Martin Sichinger

Knihu jsem četla před pár lety, nebyla špatná, ale čekala jsem od ní více. Bylo to nějaké zamotané a nejasné, co si vybavuji, ale zase proti Jediné bytosti, jsem měla ze čtení lepší dojem. Autora nezatracuji, zkusím Meyrovo sklo.

12.05.2015 3 z 5

Pravda a láska Pravda a láska Claire Legendre

Divná knížka, špatně se mi četla a vlastně jsem jí od poloviny spíš přeskákala. Hrdinka mi nesedla (až na pár světlých míst), způsob vyprávění taky ne a politika mi vyloženě vadila - čekala jsem něco jiného.

05.01.2015 2 z 5

Intr Intr Ladislav Karpianus

Nedočteno, jako dospělou ženu mě to moc nebavilo. Na intru jsem nebyla, není to knížka pro mne - ale pro někoho jiného to bude dobré čtení, možná.

13.10.2013 2 z 5