maekar maekar komentáře u knih

Sonáta pro Azazela Sonáta pro Azazela Dušan Fabian

Zatím asi nejlepší díl. Krásně promakaný příběh a hodně hodně brutálně vtipný.

22.09.2013 5 z 5

Ztracený svět Ztracený svět Michael Crichton

Krásná kniha, opravdu, ;)

Amatérská audioverze, ovšem profesionálně zpracovaná, volně ke stažení zde:

02.01.2013 5 z 5

Smrtelný strach Smrtelný strach Robin Cook

První kniha přečtená od tohoto autora ... a skvělá!!! :) Napínavé od začátku až do konce.

14.10.2012 5 z 5

Případ pro mistrova žáka Případ pro mistrova žáka Annette Neubauer

Skvěle zpracovaný námět s Leonardem da Vincim, Monou Lisou a spoustou dalších známých osobností v čele. Annette Neubaerová má opravdu talent a na této knížce je to znát každým coulem: CHCE TO ZE SEBE VYTŘÍSKAT!!! A to se jí skvěle daří...

04.10.2012 5 z 5

Vědma Vědma Michael Scott

Z mého pohledu nejslabší díl. Nemůžu si pomoct. Sice je to díl nejdelší, ale právě proto je asi místy tak nudný. Každopádně udržuje styl a pohodovost předchozích částí.

27.07.2012 3 z 5

Alchymista Alchymista Michael Scott

Pane bože, moje zamilovaná kniha a vlastně i série. Kvalita dílů sice kolísá, ale tento první úplně vtrhne do děje.

27.07.2012 5 z 5

Behemót Behemót Scott Westerfeld

Lepší než první díl. Autor tady opravdu nešetřil novinkami a Istanbul úplně uchvátí svou atmosférou tak nádherně popsanou. Nepochybně kvalitnější dílo než Leviatan, takže 5 hvězd.

27.07.2012 5 z 5

Leviatan Leviatan Scott Westerfeld

Velice nádherná kniha. Skvělý příběh, spád, vtipy a svět. Dobré nápady a zajímavé myšlenky. Trošku mi vadila velká písmena v českém vydání, ale to je jen malá skvrnka. Dávám 4 hvězdy a to jen kvůli 2.dílu - Behemótovi.

27.07.2012 4 z 5