MacinaS MacinaS komentáře u knih

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Bomba..co na to jinýho říct! Nedalo se přestat číst.

25.01.2016 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Možná se teď trochu ztrapním, ale nedá mi to nenapsat to. Takže včera večer jsem to dočetla..kniha super! První polovina bezvadná, druhá sice trochu vleklá, ale i tak..Večer jsem lehla do postele, no lehla, nalepila se na přítele a odmítla ho pustit. V noci jsem se vzbudila a nemohla spát dál. Furt se mi vracel Gage. Musela jsem rožnout, abych vůbec usnula!
První kniha od Kinga, jinak jsem četla jen povídky. Bezva zážitek.

10.04.2017

Carrie Carrie Stephen King

Super :) bohužel mě trošku vyváděly z míry vsuvky- výpovědi, úryvky z novin, etc. :(

18.05.2017 4 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

První díl jsem nečetla, jen jsem viděla film..ale k druhýmu mám jen jedno slovo..SKVĚLÝ! Oddechovka a suprově se čte :) hlavně je dobrá na pár nudných hodin strávených v autobuse :)

19.02.2016 5 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

První pocity z knihy byli takové, že jsem to málem odložila..ale pak?! No ty v*le..moc se mi líbilo, že do příběhu vložila vyprávění Dagmar, Laury a potom Inez..konec jsem nečeka..myslím, že jsem se do knížky asi zamilovala..a přečtu si s chutí další od autorky :) akorát jsem měla problém se švédskýma jména..ale to je maličkost :)

03.02.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Knížka pro mě napínavá. Jelikož jsem před tím četla jen 2 kriminálky a to Zmizelou a Sněhuláka. Začetla jsem se rychle. Docela napínavé, ale lezla mi na nervy Rachel!!! Ale uplně hrozně..nemám rada alkoholiky, ale autorka její stavy vylíčila skvěle. Nejvíc sympatická mi byla Anna. A Tom? Nevím co na něj říct. Rozhodně jsem nečekala konec takový jaký byl. Myslela jsem, že vrah je někdo jiný. A jak už tu bylo několikrát zmíněno rozhodně bych to nepovažovala za bestseller. Ale jestli bude filmové zpracování určitě se na něj těším pokud ho někdo nezprasí ;)

21.01.2016 3 z 5