mac.martina mac.martina komentáře u knih

Setkání v Saint Tropez Setkání v Saint Tropez Penny Jordan (p)

moc pekný příběh, i když na začátku trochu pomotaný a až v půlce knížky jsem pochopila jak je to s malými dvojčaty... Gabrielovi trvalo asi třičtvrtě knížky než pochopil svoje city k Sashe a jaká opravdu ve skutečnosti je...

30.05.2013 5 z 5

Tajemství Lynburnů Tajemství Lynburnů Sarah Rees Brennan

velmi pekná kniha, přečetla jsem jí na jeden dech, nemohla jsem se od ni odtrhnout... úplně mě pohltil její děj... jen jsem byla překvapená jak skočila... doufala jsem v jiný konec

28.05.2013 5 z 5

Démon touhy Démon touhy Stephanie Laurens (p)

další úžasný příběh o Cynsterově rodině a jak se zapřísáhlý svobodný mládec nakonec zaplete do svodů nevyzpytatelné lásky

22.05.2013 5 z 5

Šejkův pouštní drahokam Šejkův pouštní drahokam Teresa Southwick

krásný příběh jak se z ošklivého káčatka může stát krásná princezna. leckdy je vnitřní krása to nejdůležitější co člověk může dát

17.05.2013 5 z 5

Oáza štěstí Oáza štěstí Teresa Southwick

krásný příběh o tom jak vnitřní krása je důležitější než vnější

17.05.2013 5 z 5

Vdaná za aristokrata Vdaná za aristokrata Penny Jordan (p)

zajímavý příběh jak příroda nakonec prosadí svojí a pomůže dvoum lidem prohloubit svojí lásku

15.05.2013 5 z 5

Zdráhavá nevěsta Zdráhavá nevěsta Teresa Southwick

Zajímavý příběh jak si láska dokáže najít cestu tam kde už si člověk myslí že nikdy nebude

14.05.2013 5 z 5

Urozená dáma Urozená dáma Catherine Coulter

velmi zajimavý příběh a skoro až do konce napívaný. pořád jsme čekala co se stane a netušila jak to dopadne

13.05.2013 5 z 5

Noci v poušti Noci v poušti Penny Jordan (p)

moc krásný příběh o nečekané lásce a jejího naplnění

11.05.2013 5 z 5

Dáma jeho srdce Dáma jeho srdce Stephanie Laurens (p)

zajímavý příběh, mám ráda příběhy členů klubu Bastion jak se snaží získat dámy svého srdce

03.05.2013 5 z 5

Vítězný rytíř Vítězný rytíř Shannon Drake (p)

krásný příběh o lásce a o tom jak si lidé cenili své svobody a jak pro ní dokázali bojovat

18.04.2013 5 z 5

Rytířská čest Rytířská čest Kinley MacGregor (p)

krasný příběh o tom co je člověk schopen udělat kvůli milované osobě. a v tomto připadě platí pořekadlo "co se škádlívá, rádo se mívá"

11.04.2013 5 z 5

Cizí nevěsta Cizí nevěsta Kinley MacGregor (p)

poutavý příběh o tom že i s bručouna se může stát zamilovaný něžný muž, stačí k tomu najít jen tu pravou :-)

09.04.2013 5 z 5

Čas na lásku Čas na lásku Kinley MacGregor (p)

dojemný příběh o zamilované ženě, která chce získat lásku svého muže, který lásku nikdy opravdu nepoznal... nemohla jsem se od té knihy odtrhnout

09.04.2013 5 z 5

Pokušení Pokušení Jo Beverley

velmi poutavy pribeh, nemohla jsem se od nej odtrhnout... hlavni hrdinka me dost zaujala fandila jsem ji aby nakonec vyhrala svou velkou lasku

07.04.2013 5 z 5

Rytíř mnoha srdcí Rytíř mnoha srdcí Kinley MacGregor (p)

Velmi zajímavý příběh o jedné tvrdohlavé ženě, která chce ukončit bezdůvodný spor mezi klany a jen láska může zvítězit

07.04.2013 5 z 5

Pán touhy Pán touhy Kinley MacGregor (p)

velmi zajimavý příběh o jedné tvrdohlavé slečně a neústupném rytíři... nemohla jsem se od toho odtrhnout

03.04.2013 5 z 5

Nejsem tvá žena Nejsem tvá žena Rebecca Winters

velmi zajimavý a dojemný příběh

03.04.2013 5 z 5

Tajemství noci Tajemství noci Jo Beverley

velmi zajimavý příběh a Mallorovi opět dokázali že pro ně není skoro nic nemožné :-)

30.03.2013 5 z 5

Dvojí život Dvojí život Janet Chapman

velmi zajímavá kniha, dost mě překvapil její závěr... série Highlander má opravdu velmi zajímavé příběhy, které člověka umí nakonci dost překvapit

25.03.2013 5 z 5