lucygreen lucygreen komentáře u knih

Z kostí a inkoustu Z kostí a inkoustu Rachel Caine (p)

Knihu jsem přečetla, ale nebyla nic, bez čeho knihomol nemůže žít... Kór takhle zpětně si myslím, že mi dlouho v paměti nezůstane, tam mám místo na mnohem lepší knížky. Je i druhý díl, ale ten si na 99 procent nepřečtu.

02.09.2018 2 z 5

Jablečný koláč naděje Jablečný koláč naděje Sarah Moore Fitzgerald

Tahle kniha byla velice zajímavá! Jde o to jak vám kniha sedne a mě sedla úplně perfektně! Přečetla jsem jí za jeden sychravý den a strašně se mi líbila :). Hlavně popis šťavňaťoučkých jablečných koláčů se mi líbil :) !

02.09.2018 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Tento díl se mi líbil o hodně víc, než první. Je víc napínavý a moc se mi líbil! Hodně jsem se i smála (hlavně na konci knihy). A profesor Lockhart byl velice dobrá nová postava :D. Za mě palec nahoru.

Selekce Selekce Kiera Cass

Jakože tohle si musí přečíst snad každý! Nejkrásnější obálka, jakou jsem kdy viděla a příběh také :). Zamilovala jsem si autorčin styl psaní. A hlavně mě to bavilo protože jsem Americu a Maxona strašně moc shipovala... :D. Miluju tuhle knížku!

Mrtvé město Mrtvé město Erin Hunter

Na knížku jsem se hodně těšila, ale asi až moc. Doporučila jich by tak 11 nebo 12 let. Druhý díl by však měl být napínavější podle recenzí, takže si ho také přečtu. Ale zase jsem ráda, že tyhle 2 knihy mám z knihovny a nekoupila jsem si hned celou sérii... Jinak ale kniha byla příjemné počtení. A druhá půlka o proti té první byla o dost lepší :).

02.09.2018 2 z 5

Oko za oko Oko za oko Jenny Han

Trochu delší rozjezd, ale pak mě to moc bavilo. (Na začátku trochu problém se zorientovat mezi hlavními postavami :)... ). Přečteno v pohodě za tři dny.

31.08.2018 5 z 5